Dodaj do ulubionych

karty dla znajomej (zdrada i odejście)

09.06.18, 10:02
Dzień dobry, znajoma poprosiła mnie o wróżbę. Jej facet, z którym była kilka lat, odszedł nagle do innej kobiety nic jej nie tłumacząc i unika kontaktu z nią. Ona wie tylko, że już razem zamieszkali ale nie wie kto to jest. Nie lubię wróżyć na osoby trzecie, których nie znam bo czasem mi wtedy głupoty wychodzą a potem jeszcze są pretensje do mnie o to, ale koleżanka jest zrozpaczona i zastanawia się nad wynajęciem detektywa, ale narazie nie ma na to funduszy. Podobno było między nimi całkiem dobrze więc jest podwójnie załamana tę sytuacją i nie rozumie, dlaczego tak postąpił.
Przekazuję jej pytania z prośbą sprawdzenie, czy dobrze je widzę:
1. kim jest kobieta, do której on odszedł - Król Denarów
jeśli to ona wyszła w tym królu, to jest to dojrzała i majętna kobieta, a jeśli to jego pokazały karty, to on może być jej utrzymankiem? ta karta też czasami pokazuje mi męża
2. co ich obecnie łączy - Paź pucharów
zakochanie lub nawet jakieś dziecko, może ona jest w ciąży?
3. co ich łączyło w przeszłości - 2 buław
chyba niewiele, może kontaktowali się ze sobą od czasu do czasu? wyciągnęłam więc jeszcze inną kartę (niżej)
4. czy oni spotykali się ze sobą gdy on jeszcze był w związku z moją koleżanka - 2 pucharów, Król pucharów
A jednak, spotykali się regularnie, oboje zakochani byli w sobie, to trwało pewnie od dłuższego czasu. Ale jak to się ma do wyniku pytania nr 3?Może to był związek na odległość?
5. kim ona jest dla niego - as mieczy
Tak jakby ona jest dla niego intelektualną podporą i takim doadcą życiowym? on we wszystkim jej się radzi
6. kim jest on dla niej - 10 pucharów
dziwna karta małżeńska mi wyszła, może ona ma nadzieję na małżeństwo z nim lub oni planują ślub?
7. co on do niej czuje - 7 pucharów
też dziwne, no bo skoro wyszło mi wcześniej uczucie jego do niej i jej do niego, to dlaczego on miałby się łudzić na jej temat? Nie rozumiem tej karty w tym rozkładzie więc szczególnie tutaj proszę o pomoc żebym nic nie namieszała
8. co ona czuje do niego - Królowa pucharów
Ona kocha go mocno, jest do niego przywiązana
9. wynik tej znajomości - Kochankowie
Albo ślub albo jakiś miłosny trójkąt. Dociągnęłam więc jeszcze dwie karty: 8 denarów + 6 Mieczy
Dalej nie wiem, może któreś z nich wyjdzie gdzieś dalej za pracą, ale jak to się ma tu do kochanków? któreś wyjedzie i wejdzie jeszcze w inny związek?
10. Dlaczego on odszedł od mojej koleżanki - Świat, Umiarkowanie,śmierć
Coś między nimi się zmieniło na gorsze i jego uczucie umarło, poza tym chciał spróbować czegoś nowego (dosłownie poszedł w świat)?
11. Czy on będzie jeszcze próbował wrócić do mojej koleżanki - Cesarz,Rycerz monet,6 buław
No nie wiem, ja bym powiedziała, ze nie bo on już odniósł swój cel zwodząc ją tyle czasu i obiecując małżeństwo, a zwyczajnie miał w tym jakąś korzyść materialną?
12. rada dla mojej koleżanki jak teraz postępować z nim po tym wszystkim - 9 denarów
Nie kontaktować się z nią bo ich związek był pozorny? on nic do niej od dawna nie czuje, pewnie udawał tylko uczucie bo był niezdecydowany z kim chce być.
Przepraszam, że tak dużo pytań, ale przekazałam wszystkie które zadała moja koleżanka.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc w interpretacji

Obserwuj wątek
    • visual.j Re: karty dla znajomej (zdrada i odejście) 09.06.18, 11:26
      Karty chaotyczne i niespójne. Hipoteza o odejściu do innej kobiety pozostaje hipotezą i jeśli jest ziarno prawdy w tych kartach, to nie ma co wynajmować detektywa, bo tam już nic nie ma- śmierć, o ile coś było? Równie dobrze można z nich wyczytać, że jej partner odszedł do faceta, który ma dziecko z poprzedniego związku wink Mix kart na pracę, życie małżeńskie i świeżą znajomość, a z nim nie złapałaś kontaktu- 7 pucharów. Albo karty Ci nie wyszły, albo znajoma nie mówi Ci, jak jest naprawdę.
      • molly-dolly Re: karty dla znajomej (zdrada i odejście) 09.06.18, 12:03
        Tak, sprzeczne karty wyszły ale znajoma nie miałaby powodu czegoś zatajać, skoro prosiła mnie o wróżbę. Ona ma swoją hipotezę co do tego do kogo on odszedł (jego była), ale on przez całą ich znajomość zaprzeczał, że jeszcze coś do niej czuje, no ale przecież mogli potajemnie się spotykać. Prawda i tak pewnie niedługo wyjdzie na jaw,w końcu mieszkają w tej samej miejscowości
        • visual.j Re: karty dla znajomej (zdrada i odejście) 09.06.18, 12:38
          Nie widać uczuć do Twojej znajomej, brak kart pokazujących coś osobistego- świat, umiarkowanie, śmierć.
          Jak ludzie są kilka lat razem, to wiele ich łączy, a tu pustka. W rozkładzie jakby wiele wątków wymieszanych razem. Znajoma sama nie wie, gdzie on jest i z kim, to tylko jej domysły i widać właśnie same przypuszczenia, choćby ta 7 pucharów...
          • molly-dolly Re: karty dla znajomej (zdrada i odejście) 09.06.18, 13:06
            Właśnie dlatego chciała brać pożyczkę i wynająć detektywa bo z facetem była dłużej związana, a on nagle odchodzi i mówi jej tylko na do widzenia, że nic ich nie łączy i odchodzi od innej kobiety, ale jej to odradziłam. Nie wiem dokładnie co jej powiedział, ale od tamtej pory podobno on milczy i nie odpowiada na próby kontaktu. Doradziłam więc jej by ucięła kontakt, wyciszyła się i poczekała, a czas pokaże, dlaczego odszedł.
            Ten jej facet nigdy mi się nie podobał, taki zamknięty w sobie niewiadomo co myśli i co ukrywa, nie ufałam mu w każdym bądź razie. Czasami miałam wrażenie, że mu zupełnie na niej nie zależy, ale ona zapatrzona w niego, nie da sobie nic przetłumaczyć. Według niej nic nie wskazywało wcześniej na rozstanie, ale to tylko jej opinia, moja jako osoby przyglądającej się z boku jest trochę inna.
            • visual.j Re: karty dla znajomej (zdrada i odejście) 09.06.18, 13:17
              I właśnie w kartach tak wygląda, jakby nic ich nie łączyło. On na pewno tak uważa. Nie widać ani sprzeczek ani nudy ani żadnego powodu konkretnego, jakby już dawno wszystko się skończyło, tylko Twoja znajoma niczego nie zauważyła.
              Z drugiej strony musiała być tam ogromna rutyna, że się nie zorientowała wcześniej. Obojętnie do kogo odszedł, jej to w niczym nie pomoże.
              • molly-dolly Re: karty dla znajomej (zdrada i odejście) 09.06.18, 14:52
                Ona na pewno go nadal kocha to widać, ale on taki latawiec trochę nie wiedzący czego lub kogo chce. Właśnie kłótnie u nich były ale głównie o pieniądze bo on za mało się dokładał do życia, albo za mało zarabiał lub nie pracował, a jej było ciężko wszystko samej utrzymać i może temu odszedł od niej, że ona mu to wypominała. Jeszcze nawet długi po nim spłacała, gdy nabrał pożyczek i nie miał czym spłacać. Niestety taki czaruś z niego, że pewnie nie jedna kobieta dałaby się nabrać.
                Visual, dzięki wielkie za pomoc, chyba na tę chwilę doradzę koleżance wizytę u profesjonalnej wróżki gdy emocje trochę opadną, gdyż nie wiem co jej mam przekazać, a nie chcę czegoś namieszać, zwłaszcza ze ona teraz jest podłamana i wszystko może zbyt osobiście odebrać
                • visual.j Re: karty dla znajomej (zdrada i odejście) 09.06.18, 16:24
                  Paź pucharów nie pokazał mi nigdy ciąży, chyba że dziecko już narodzone, starsze. Może mu pomagać, zwłaszcza finansowo, skoro pokazuje się w Królu denarów czyli hojna. As mieczy, 6 mieczy- pomaga wyjść mu z kłopotów. Więcej uczuć widać tam między nimi niż z Twoją znajomą, choć ta 7 pucharów to może być taki latawiec, jak go nazwałaś, że sam nie wie, czego chce. Niepotrzebnie sobie takim facetem głowę zawraca.
          • molly-dolly Re: karty dla znajomej (zdrada i odejście) 09.06.18, 13:14
            ten jej facet często też tracił pracę i lubił uwiesić się na kobiecie, w sensie że ona go utrzymywała w momentach gdy on nie miał pracy i on nie miał nic przeciwko. Przystojny on jest i działa na kobiety i chyba głównie dlatego ona z nim była, ale on tak jakby nie szukał poważnego związku. Ona podejrzewała, że on ciągle coś czuje do swojej byłej, która była przed nią, to ona go zostawiła właśnie z tego powodu, że był niezaradny życiowo i lgnął do ustawionych kobiet, a on chyba nie mógł się z tym pogodzić bo stale o niej nawijał, stąd ta teoria koleżanki o tym, że do niej wrócił

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka