Dodaj do ulubionych

co dalej...

11.06.18, 09:39
Hej, znajdzie się dobra duszyczka, która postawi mi karty? Jestem chora i nie czuję się na siłach, żeby samej to zrobić, a nie mogę już dłużej żyć w niepewności...
Chodzi o świeżą znajomość. Facet zawrócił mi w głowie, ale ostatnio czuję, że coś jest nie tak z jego strony. Nie wiem co jest tego przyczyną... Jestem po kilkuletnim, toksycznym związku. W końcu się zakochałam, poczułam że to może być ten mężczyzna z który może dac mi szczęście. On też w tym roku zakończył trudną relację. Co jest przyczyną tego, że się odsówa ? Jak potoczy się nasz znajomość?
Edytor zaawansowany
  • jolanciak 11.06.18, 18:25
    Osobiście staram się nie wróżyć na odległość, gdyż wg mnie wtedy sprawdzalność jest nikła bo karty nie są w stanie wyczuć wyraźnie energii pytającego...tym bardziej jesteś chora, to przepływ energii może być dodatkowo zakłócony. Jedyne co mogę Ci polecić to w takiej sytuacji rozkład kart online za darmo np. tutaj: www.abrahadabra.pl/tarot-online/partnerski
    Mnie się nawet trochę sprawdza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.