Dodaj do ulubionych

Czy ona jest w zwiazku

10.07.18, 23:52
Cesarzowa Swiat As Bulaw

Pytanie tyczy sie pewnej dziewczyny czy jest w zwiazku
Edytor zaawansowany
  • jolanciak 11.07.18, 18:53
    Czy ona ma dzieci lub była mężatką gdyż Cesarzowa często pokazuje kobiety zamężne lub dzieciate? smile Na moje oko wygląda to tak, jakby ona niedawno zakończyła stały związek lub żyje w otwartym związku, ewentualnie jest otwarta na nowe znajomości, ale może niech się jeszcze wypowie ktoś bardziej doświadczony ode mnie...
  • jolanciak 11.07.18, 19:50
    jolanciak napisał(a):
    lub żyje w otwartym związku, ewentualnie jest otwarta na nowe zna
    > jomości, ale może niech się jeszcze wypowie ktoś bardziej doświadczony ode mnie
    > ...
    Oczywiście "otwarty związek" to pojecie szerokie, może zarówno oznaczać że kobieta ma kogoś ale oboje spotykają się z innymi partnerami bo np. nie traktują siebie poważnie, ale może też oznaczać, ze ona z kimś mieszka bo ma dziecko, a już od dawna nic między nimi nie ma żadnego uczucia ani bliskości czyli niby są razem a jednak osobno...
  • asia.33 12.07.18, 12:03
    Widzę to bardzo podobnie. Cesarzowa na początku może być poważny związek , świat - może partner/ mąż wyjechał zagranicę albo partner jest zagraniczni akiem.
  • asia.33 12.07.18, 12:05
    Swiat to albo odległość typu inne kraje a jesli na miejscu to osobne mieszkania.
  • misboaa 16.07.18, 10:00
    To moze byc separacja lub wyjazd. Wolna do konca nie jest, za to bardzo potrzebuje sexu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.