Dodaj do ulubionych

Cesarza odwrócona

16.08.18, 19:54
W lutym wylosowałem kartę Tarota jakie to będzie lato 2018 i wyszła mi Cesarzowa odwrócona.
Staje się faktem, matka natura jest obrazona na ludzi, którzy nie troszczą o naturę. Mamy suszę, wysokie temperatury i plony kiepskie co może zaowocować, że jedzenie będą droższe. Olewają kwestię klimatyczne, a bardziej uwarunkowani na komfort życiowych czyli egoistycznie. Ludzkość płaci za brak wyobraźni.
Obserwuj wątek
  • adoptowany Re: Cesarza odwrócona 17.08.18, 01:21
   o nie, orkiestra nadal gra na te sama nute,a wszyscy pysznie się bawia..jeszcze minutka,mocno zaboli dopiero troche później,kiedy ta tzw.ludzkość naprawde zacznie placic rachunek za swoja bezgraniczna glupote.. bo teraz to dopiero zaczyna się preludium,

   --
   black water
  • parasomia Re: Cesarza odwrócona 17.08.18, 18:13
   Wszyscy wiemy, że ludzie destytuują ziemię i zmienia się klimat ale tegoroczna susza w Polsce niekoniecznie ma z tym związek. Moja babcia i i jej dziadkowe, że kiedyś ok 60 lat temu gdy ona była młodą panienką i znacznie wcześniej jak wynika z opowieści jej dziadów, mieliśmy znacznie większe susze ponad 40 stopni to był standard i bywały lata bez kropli deszczu. A wtedy jeszcze przemysł kulał i nikt nie słyszał o efekcie cieplarnianym. Klimat z ludźmi czy bez regularnie zmienia się co jakiś cykl, np. w średniowieczu podobno w Polsce było tak gorąco że można było hodować pomarańcze: pogoda.wp.pl/kat,1034985,title,Polska-byla-krajem-tropikalnym,wid,16047384,wiadomosc.html?ticaid=11bd7a&_ticrsn=3. Podobnie były dużo gorsze zimy niż teraz po -30 stopni i kilka metrów śniegu w mieście, a powodzie też nie są nam obce od zarania dziejów. Zresztą od kilku lat mieliśmy słabe, deszczowe i chłodne lata i też wszyscy narzekali że warzywa i owoce będą drogie i były, tak samo zresztą jak od wielu wielu lat wszystko u nas drożeje, czy lato czy zima, czy słońce czy deszcz
    • lucyferianin1930 Re: Cesarza odwrócona 17.08.18, 18:44
     Zapytałem Tarota co jest przyczyną suszy i upałów 2018 r.?
     1.To, co wpływa z przeszłości na daną sprawę- Śmierć odwr., za zniszczenie i eksploracja matki ziemi.
     2.Stan sprawy w obecnej chwili- Eremita odw.- tego nie wiem, co może to oznaczać.
     3.Rezultat końcowy- Koło Fortuny- konieczność rozliczenia karmicznego za niszczenie, równowaga powinna zostać przywrócona.
   • lucyferianin1930 Re: Cesarza odwrócona 17.08.18, 18:55
    Są różne teorie, co to Pani napisała nie można je wykluczyć. Wszystko jest możliwe.
    Zajrzałem do książki Alicji Chrzanowskiej pod tytułem Tarot - jakiego nie znacie i tak opisuje o Cesarzowej odwróconej -pogoda- stabilna, ale niekorzystna, brzydka, często duże zachmurzenie i drobne, ciągłe opady. Czy Chrzanowska dobrze to ujęła. A co my widzimy, piękna pogoda, tylko za gorąco, sucho i bez deszczu. Odwrócona Cesarzowa wyraźnie mówiła plony są kiepskie...Gdzie należy je doszukiwać, to własnie mam z tym problemy z intepretacją-drugie pytanie-dziewiąty cykl?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka