Dodaj do ulubionych

egzamin sprawnościowy

10.09.18, 00:38
To Ja rycerz kijów
Ja bym chciała już podejść , choć wiem że nie dam rady z normą czasową bo ciągle brakuje mi paru minut.

to zrobić przenieść Umiarkowanie ( 6 mieczy, 7 mieczy, 5 kijów
Mam możliwość przenieść termin egzaminu sprawnosciowego na inny termin póżniejszy .Umiarkowanie to też uspokojenie się bo ja się ogromnie denerwuję , 6 mieczy to karta bramy , 7 mieczy to sprytne zwianie z hoyzontu czyli tam gdzie inni się trudzą 5 kijów to ja mam z tego wyjść obronną ręką .

to zostać Królowa Mieczy (Wieża, 10 mieczy, 2 kielichy, Księzyc)
Ta Królowa Mieczy przecież się nie boi niczego , to może ja powinnam na logikę wziąć .

Tak ma być na egzaminie 9 monet
Każdy pokaże na co go stać , 9 monet to pokazywanie , ile się nuaczyłam przez ten czas, jak moja norma sprawnościowa wygląda , każdy będzie każdego przyrównywał , porównywał ..

to pomoże królowa kielichów
Moja nauczyciel , która mi pomoże albo jakaś koleżanka dobra .

jak się bede czułą po egzaminie królowa kijów

Że dałam z siebie wszystko.

co mi da egzamin w przyszłości as kielichów
Nic , nie da mi pieniędzy , as kielichów niczego nie gwarantuje

-------------------------
To mój kolega z pracy , który w sumie miły ale mam dziwne wrażenie że jak by mógł to by się mnie chętnie wyzbył właśnie teraz jak są w pracy egzaminy sprawnościowe to miałby okazję ale może mi się tylko zdaje.

to on jak zostanę na niego wpłynie (zdam) sprawiedliwość - dołożona karta rycerz kielichów,
Relacje będą jak w pracy , formalne , czyli jak sobie poradzisz to zostaniesz , a potem będę miły i uśmiechnięty dla ciebie .

to jak odejdę Moc - dołożone diabeł, głupiec, król mieczy
Jak odejdę to chyba nawet na rękę dla niego będzie bo pozbędzie się mnie Moc , Diabeł to to że zawsze jestem w pracy jeden krok przed nim , choć łączył nas czasami miły flirt smile ale to raczej sytuacja się rozwiązuje bo Diabeł +Głupiec to uwolnienie i nowy początek , już jako Król Mieczy - czyli mnie wyrzucają to i koniec relacji .
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.