Dodaj do ulubionych

Pytanie o romans

05.12.18, 23:57
Dziewczyny, jak zinterpretowałybyscie karty które postawiłam na pytanie - czy pewien pan zdecyduje się na nawiązanie romansu ze znajomą panią. Postawiłam krzyżak:
Sedno sprawy: 8 mieczy
Tego Pan nie zrobi: Cesarz
To Pan zrobi: 3 pucharów
Wynik: Wisielec/Umiarkowanie/Diabeł
Dołożyłam do wyniku jeszcze 2 karty bo nie mogłam do końca zrozumieć i wyszły kolejno Świat i Moc
Rozkład robiłam z pełnej talii.
Co o tym sądzicie?
Edytor zaawansowany
  • oyala 06.12.18, 03:12
    zupełnie nie rozumiem pytania: Sedno sprawy?? . Jakiej sprawy? , przecież nic miedzy nimi nie ma obecnie. Jak również wynik. Czego wynik? Nic dziwnego, że nie możesz zrozumieć. Bo pytania tak wyglądają jakby już trwała ta relacja.
    A jej nie ma i nie ma pewności że będzie. Więc pytanie musi zawierać taki sens, że "czy w ogóle zawiążą się początki romansu".

--
    oyala@gazeta.pl
  • sylwia373 06.12.18, 06:56
    Oyala, relacja już jest. Nie powiedziałam ze jej nie ma. Jest przyglądanie się sobie od dawna, jest chemia i wzajemne chęci ale są tez obawy Pana bo Pani nie jest wolna. Relacja nie jest jeszcze romansem stąd ten rozszerzony rozkład.
  • oyala 06.12.18, 14:08
    Dziękuję za wyjaśnienie. Odniosłam wrażenie, że oni się nie spotykają, nie znają, a słowo "znajoma pani" mogłoby znaczyć kogoś, kogo czasem się widuje w przelocie. Po twoim poście rozumiem teraz, że mają bliższy kontakt. Przepraszam za to zamieszanie.

--
    oyala@gazeta.pl
  • sylwia373 06.12.18, 14:24
    Oyala, nie szkodzi smile rzeczywiście za mało napisałam.. a co myślisz o rozkładzie? Mi wyglada dobrze - jakby chęci ze strony Pana były, jakby jego wycofanie miało się zamienić w coś pozytywnego, namiętność i rozwój relacji. Ale szczerze - mam problem z policzenie tylu AW.
  • oyala 06.12.18, 15:42
    myślę, żebyś poczekała na wypowiedź innych, gdyż moje poprzednie wrażenie, może namieszać w interpretacji. sad
    --
    oyala@gazeta.pl
  • sylwia373 06.12.18, 17:17
    Ok Oyala, dziękuje za odpowiedz smile
  • yorka83 06.12.18, 16:25
    sedno:8mieczy-nikt nie robi zadnego konkretnego kroku. wydaje mi sie, ze romansu nie bedzie. pan bedzie niezdecydowany-nie postapi jak cesarz. co zrobi?-dalej bedzie mial "ochote".natomiast wynik; wisielec+umiarkowanie-zostanie tak jak jest, diabel-jest tu zbyt duza przeszkoda do przeskoczenia przez ktoras z osob.
  • sylwia373 06.12.18, 16:38
    Yorka83 dziękuje bardzo. A co z tymi pozostałymi kartami - świat i moc?
  • nick365 07.12.18, 19:33
    Brak w 1. poście Twojej interpretacji rozkładu, dlatego i ja nie myślę o swojej, ale napiszę tylko, że mentalne uzależnienie już widać (8 mieczy, XII Wisielec, XIV Umiarkowanie w negacji, XV Diabeł).
  • sylwia373 07.12.18, 20:14
    nick365 to bardzo ciekawe co piszesz. Chciałabym dowiedzieć się więcej o tym co zauważyłeś, ale oczywiście rozumiem jeśli nie będziesz chciał rozwinąć tematu. Nie podałam swojej interpretacji bo dołożone dwie ostatnie karty bardzo zamieszaly mi w głowie. Rozkład odczytałam jako wewnętrze ograniczenia Pana, które symbolizuje 8 mieczy ale jednak to tez karta brama, przełamywanie barier, szczególnie przy 3 kielichów, czyli tym co Pan zrobi wobec Pani. Mi 3 kielichów pokazała wielkrotnie romans. Wynik mnie skonsternował. Zmieniłam jego interpretacje po dołożeniu karty Świat i Moc.
  • nick365 08.12.18, 02:40
    Ja kobieta, ale rozumiem skojarzenie nicka internetowego z imieniem męskim.
    Można by zadać pytanie: jaki wynik by Cię nie skonsternował...ale z braku wolnego czasu nie wchodzę głębiej w temat.
  • sylla_ki 08.12.18, 12:37
    A ja myślę, że pojawi się możliwość romansu, do którego jednak może nie dojść. On powstrzymuje się od takich kroków, gdyż coś powstrzymuje go od działania to może być zarówno negatywne myślenie, jak i niemoc w działaniu bo coś lub ktoś go blokuje. Ale myślę, że ostatecznie czeka ich wspólne imprezowanie, spędzanie czasu w większym gronie znajomych, które ostatecznie może doprowadzić do flirtu. 3 pucharów to dla mnie taki nieoficjalny luźny związek (taki nawet bez seksu) gdy dwie osoby ciągnie do siebie i dobrze czują się ze sobą, ale nie padają żadne deklaracje- są ze sobą dlatego, że los im sprzyja i jest dobra zabawa. Czyli niestety najczęściej to nic trwałego sad
    Niestety ten diabeł na końcu może sugerować, że z jego strony to będzie tylko znajomość oparta na pożądaniu. Nie jestem nawet pewna, czy doszłoby do konsumpcji w tym romansie, gdyż przed diabłem mamy wisielca (zawieszenie, bierność) i umiarkowanie, czyli powstrzymywanie się od seksu. No i ten dociągnięty świat a po nim moc - mimo, że facet będzie czul pociąg to raczej pójdzie sobie swoją drogą być może właśnie z powodu tej 8 mieczy
  • sylwia373 08.12.18, 15:25
    Sylia, dziękuje za interpretacje, jest zbliżona do mojej, choć muszę powiedzieć ze czytałam interpretacje ze Umiarkowanie może oznaczać tak samo brak seksu jak i właśnie akt seksualny, zależy od kart sąsiadujących. Tu z jednej strony jest wisielec a z drugiej diabeł.
  • yorka83 08.12.18, 18:26
    dla mnie umiarkowanie to karta za spokojna na sekssmile)
  • sylwia373 09.12.18, 10:42
    Yorka, dla mnie teoretycznie tez, ale co zabawne w jednym z wątków na tym forum znalazłam wypowiedz forumowiczki właśnie z połączeniem karty umiarkowanie i diabeł - u niej po tych kartach był właśnie akt seksualny wink)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.