Dodaj do ulubionych

król pucharów - ciekawostka

12.12.18, 19:58
taka ciekawostka, że król puchrowy pokazał mi moją malutką córkę, a myślałam że chodziło o jakiegoś faceta smile teraz sobie przypominam, że kiedyś mojej siostrze na pytanie, jakiej płci dziecko urodzi, wyszedł król pucharów i urodziła córeczkę smile a kiedyś zawsze myślałam, gdy ta karta wyszła mi w jakimś rozkładzie, że zawsze oznacza dojrzałego wrażliwego mężczyznę, a tu taka niespodzianka
Edytor zaawansowany
  • lisenne 15.12.18, 21:06
    Ja kiedyś czytałam, że Pazie Pucharów i Denarów wskazują na dziewczynki, a Pazie Buław i Mieczy na chłopczyków. He, he, czyli wniosek byłby taki, że dziewczynki są uczuciowe (Puchary) i stabilne (Denary), a chłopcy dokazują (Buławy) i dokuczają (Miecze) wink

Osobiście Paź Pucharów pokazał mi dziewczynkę. Dokładnie mówiąc, w połączeniu z VI Kijów - chrzciny dziewczynki. Na moich kartach są opisy i na VI Kijów pisze, że to m.in. chrzciny -> no i faktycznie smile. Dotąd kojarzyłam VI Kijów jako symbol zwycięstwa. Kiedyś pokazała mi też paradę wojskowych z okazji 11-go listopada w Rynku smile

Pozdrawiam! smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.