Dodaj do ulubionych

facet z przeznaczenia?

11.01.19, 15:52
Witam, od dłuższego czasu jestem sama, spotykam się z mężczyznami przez portale randkowe i imprezy, ale te znajomości nie wypalają, a w realnym świecie mam mało okazji by kogoś poznać. Jeśli już poznam, to te znajomości szybko się kończą i to trwa od kilku lat. Może to głupie, ale jakby podświadomie czuję (jestem numerologiczną siódemką i czasem miewam różne przeczucia i wizje), że w ten sposób nie poznam nikogo do stałego związku. Tak jakbym na kogoś czekała, kto ma dopiero nadejść. Dużo ostatnio o tym myślałam i postanowiłam popytać o to tarota.:
*Czy pisany jest mi związek z konkretnym mężczyzną? AS BUŁAW,CESARZ, GWIAZDA i PAPIEŻ jako karta podsumowująca
Cesarz i Gwiazda te dwie karty kojarzą mi się właśnie z przeznaczeniem, czyli spotkaniem osoby, która odegra ważną rolę w moim życiu, takim porozumieniem bratnich dusz. Gwiazda z kolei daje nadzieję na udaną wspólna przyszłość
*Kim jest ten mężczyzna? ŚMIERĆ, ZMARTWYCHWSTANIE, 9 MIECZY i KRÓLOWA KIELICHÓW jako karta podsumowująca
Patrząc na te karty trochę odnoszę wrażenie, że to może jednak być już osoba kiedyś poznana, ktoś po ciężkich przejściach życiowych, a ta królowa może mówić, ze to osoba, z która mogły mnie łączyć uczucia lub ciepłe stosunki.
Czy dobrze interpretuję te karty? Czy ktoś mógłby coś dodać lub mnie poprawić? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • liu.jo 11.01.19, 17:22
    Też jestem 7kąbig_grin jesteśmy w pierwszym roku numerologicznym, nowy cykl, no nie ma opcji że nikt się nie pojawi 🙂 ja tam uważam że każda napotkana osoba była nam przeznaczona po coś, nie ma przypadków smile a te przeczucia i wizje to też znany mi temat, no i cóż - sprawdzają się smile szczerze? W bratnie dusze to ja nie wierzę, za to we wspólne priorytety, systemy wartości i cele życiowe już tak. Konkretnych facetów poznałaś po coś, zapewne żeby poznać czego w życiu nie chcesz big_grin określ sobie jak widzisz swój związek, co ty możesz zaoferować i co chciałabyś żeby tobie zaoferowano i albo zaczniesz ich przyciągać (jestem na etapie testów, nie wiem czy to działa 😁) albo sama zaczniesz takich szukać, myślę że intuicja dużo ci pomoże smile może też zmiana miejsc w których bywasz. Rada ode mnie - nie pchaj się w osoby po ciężkich przejściach życiowych.. chyba że jesteś psychologiem z zawodu lub hobby, serio nie warto wink
  • zuzkaaa 11.01.19, 18:52
    O to fajnie gdyż idealnie rozumiem się z innymi siódemeczkami smile Nie wiem jak Ty, ale ja miałam fatalny rok 2018, tak do września wręcz prześladował mnie pech w każdej dziedzinie życia, ale z końcówką roku już zaczęło się poprawiać w pracy, a w uczuciach nadal posucha sad A przeczucia miewam i wizje od dawna - ostatnio coraz rzadziej z wiekiem się pojawiają, ale jeśli już się pojawią to jak najbardziej sprawdzają się. Mnie to z kolei nie wyszło nawet z facetem o wspólnych zainteresowaniach i priorytetach - po prostu nie było między nami chemii ani przyciągania seksualnego, był dla mnie jak brak a wydałoby się ze to idealny kandydat, to jednak wiedziałam, że to nie będzie on sadczuję, że w moim przypadku to jednak będzie coś więcej, że będę z kimś z kim mam sporo do odpracowania w tym życiu i że lekko nie będzie sad
    psychologiem jestem nie z natury ale z zamiłowania i niestety sama jestem po ciężkich przejściach życiowych więc może sama podświadomie przyciągam ciężkie typy ;/
  • zuzkaaa 11.01.19, 18:54
    zuzkaaa napisał(a):

> był dla mnie jak brak
    oczywiście miało być: "był dla mnie jak brat" ;]
  • liu.jo 11.01.19, 18:57
    Poczytaj sobie o cyklach numerologicznych, latach numrologicznych to Cię oświeci czemu 2018 do września wyglądał słabo wink uczuciowo to raczej bym powiedziała Armagedon miałam niż posuchę wink jak się tak nastawiasz to zgodnie z prawem przyciągania to właśnie będziesz miała, nie jest to zbyt optymistyczna wizja
  • yorka83 11.01.19, 19:05
    No to mnie dziolszki pocieszylyscie bo jestem teraz w 9. No kicha totalna...pomalu wszystko sie wali i przewalic sie nie moze uncertain
  • liu.jo 11.01.19, 19:33
    Nie wiem jak tam Ci się życie układa ale ja uważam że to był dobry rok, ciężki Ale dobry i ważny. Wiele rzeczy sobie totalnie przewartościowałam, wiele osób odeszło całkiem (wszystkie toksyczne znajomości) ułożyłam sobie plan na życie, jakoś tak posprzatalam swoja życiową przestrzeń, częściowo sama a częściowo mi życie pomogłowink a i finansowo mi się znacznie lepiej wiodło niż w roku 8 dzięki czemu moje plany życiowe nabierają rumieńców także uważam że warto mądrze przez ta 9kę przejśćwink
  • yorka83 11.01.19, 19:51
    Czyli przeszlas tak jak powinnas-posprzatalas sobie.
    Jak mi sie uklada?srednio...nie wiem co mam sprzatac bo ani nie jestem w uwiklanych relacjach a ludzie wokol mnie jak to ludzie, raz sa raz ich nie ma.ale zawsze jest ktoswink za to zycie damsko-meskie jest w oplakanym stanie. Czasami mam wrazenie ze los mi cos podsuwa, a ja nawet po to nie siegne i juz mi jest to odebrane.
  • zuzkaaa 11.01.19, 19:51
    liu.jo napisał(a):
    uczuciowo to raczej bym powiedziała
    > Armagedon miałam niż posuchę wink
    ja też - najpierw z początkiem roku 2018 był uczuciowy armegedon, a potem wszystko nagle gdzieś to się rozeszło i zostałam znowu sama, a od połowy roku totalna posucha w uczuciach nic się nie dzieje od tamtej pory. Zawodowo też do płowy roku było bardzo burzliwie, myślałam że stracę pracę ale póki co trochę się uspokoiło.
  • yorka83 11.01.19, 18:20
    Troche dziwnie zadalas pytanie tzn"konkretny mezczyzna".bo co to znaczy?
    Mi wrozka tez przepowiedziala mezczyzne z przeznaczenia, ale chyba nie bardzo w to wierze. Tez czekam na jakies mega pierd...e i moze to mnie gubi.
    Patrzac na twoje karty powiedzialabym, ze wyszedl starszy mezczyzna, ktory spodoba ci sie od pierwszego wejrzenia, bedzie to ktos po przejsciach, kto zakonczyl pewien etap i jakby odradza sie na nowo. A patrzac na 9mieczy trzeba by bylo przyjrzec sie jego psychicewinkuncertain
  • zuzkaaa 11.01.19, 18:44
    konkretny czyli określona z góry osoba (chyba faktycznie nieprecyzyjnie się wyraziłam wink teraz tak patrzę na te karty i myślę, że starszego od siebie faceta po przejściach, którego też kiedyś wywróżyła mi na spotkaniu osobistym podlaska "wizjonerka", już miałam ale rozeszłam się z nim po paru latach, gdyż dogadać się nie mogliśmy ze względu na różnicę wieku sad mam nadzieję, że to o nim nie powiedziały karty, że niby będzie możliwy powrót bo tego bym za nic nie chciała bo to bardzo trudny i samolubny typ sad
  • panna_ma_rysia 12.01.19, 09:56
    > *Czy pisany jest mi związek z konkretnym mężczyzną? AS BUŁAW,CESARZ, GWI
    > AZDA i PAPIEŻ jako karta podsumowująca
    Jeśli dobrze rozumiem pytanie, to Cesarz to według mnie karta oznaczająca właśnie konkretnego mężczyznę, takiego do stałego związku - dobrego męża i ojca. As buław może świadczyć, że to będzie ktoś nowo poznany. Zarówno Papież jak i Gwiazda oznaczają często miłość duchową więc faktycznie to może być związek oparty na przeznaczeniu/karmie, zakładając oczywiście że ono w ogóle istnieje....
    > *Kim jest ten mężczyzna? ŚMIERĆ, ZMARTWYCHWSTANIE, 9 MIECZY i KRÓLOWA KI
    > ELICHÓW jako karta podsumowująca
    Ktoś doświadczony przez życie, może być nawet po jakimś załamaniu lub depresji, po ciężkich przejściach z kobietami, a wiec zamknięty na związki i może być ciężko do niego dotrzeć

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.