10.02.19, 12:28
Czy w 2019r wejde w zwiazek?
Kolo Fortuny Krolowa Kielichow 4 bulawy

Czy to jest powrot do bylej partnerki czy nowa milosc
Edytor zaawansowany
  • mala_mi_2018 10.02.19, 19:14
    w tym roku pojawi się jakaś kobieta, która obdarzy cię uczuciami, ale nie widać tu czy to będzie powrót byłej czy nowa znajomość - na to należałoby postawić osobne pytanie. stałego związku tutaj jeszcze nie widać, na początek połączy Was dobra zabawa, wspólne wyjścia i imprezy, ale oczywiście z czasem taka znajomość może przeistoczyć się w związek
  • misboaa 10.02.19, 20:58
    Najprawdopodobniej bedzie to nowa kobieta. Godan zainteresowania sie nia. Prosze sie jej przyjzec dokladniej poniewaz na pierwszy rzut oka wyda sie osoba taka na czas dobrej zabawy, a jest warta zainteresowania sie nia powaznie.
  • maciejb27 10.02.19, 21:12
    A wyszlo mi jeszcze takie cos
    9 mieczy 6 kielichow sprawiedliwosc as kielichow arcykaplan krolowa kielichow
  • mala_mi_2018 10.02.19, 21:30
    ale na jakie pytanie? smile poza tym troszkę dużo tych kart, ciężko tyle zinterpretować ...
  • maciejb27 10.02.19, 21:40
    Co to bexzie za znajomosc zwiazek w ktory wejde w tym roku?
  • mala_mi_2018 10.02.19, 22:36
    moim zdaniem wystarczyłyby tu 3 karty: 9 mieczy 6 kielichow sprawiedliwosc gdyż nie ma pewności, do czego się odnoszą te 3 pozostałe karty...nie wiem czy można przyjąć tu tak że pierwsze 3 karty odnoszą się do przeszłości, a kolejne 3 do przyszłości ale tak bym to widziała:
    - te 3 pierwsze karty wskazują na to, że to będzie znajomość z kimś z przeszłości, z kim mogły Ci się rozejść drogi na jakiś czas (niekoniecznie była, to może być jakaś dawna koleżanka). widać tu jakiś ciężkie przejścia i przeżycia z tą znajomością związane, ewentualnie to także może być po prostu kobieta po rozwodzie lub ciężkich przejściach z mężczyznami.
    - as kielichow arcykaplan krolowa kielichow - tu widać zalążki uczucia, coś pojawia się na horyzoncie jakieś nieśmiałe uczucie lub po prostu miła znajomość oparta na wzajemnym podobaniu się, dobrej komunikacji i porozumieniu duchowym, to osoba z którą się dobrze dogadujesz i dobrze się czujesz w jej towarzystwie. królowa kielichów może tu oznaczać zarówno twoją byłą jak i każdą inną kobietę, która obnaża Cię delikatnym uczuciem (królowa kielichów często skrywa uczucia i bywa nieśmiała), ale tak jak napisałam to może być jakaś koleżanka lub znajoma, z którą dobrze się dogadywałeś ale wasza znajomość miała jakieś nieprzyjemne konsekwencje, coś poszło nie tak ale moim zdaniem macie szanse to wyjaśnić i naprawić
  • mala_mi_2018 10.02.19, 22:43
    królowa kielichów raczej nie przejmuje inicjatywy, bywa nieśmiała i niebyt wylewna więc nie obnosi się ze swoimi uczuciami z obawy przed skrzywdzeniem dopóki nie zyska pewności, że coś z tego może być i że facet odwzajemnia jej uczucia. dlatego jeśli kojarzysz w swoim otoczeniu taką kobietą, to wskazane jest abyś to Ty uczynił pierwszy krok i zaczął ją ośmielać okazując jej zainteresowanie
  • maciejb27 10.02.19, 22:53
    Ja kojarze w swoim otoczeniu dwie kobiety ktore sa krolowymi kielichow jedna to moja byla dziewczyna a druga to moja kolezanka wink
  • misboaa 11.02.19, 02:40
    Maciej przypominam, że pytając o interpretacje jesteś zobowiązany do podania swojej jako pierwszej.
    A malej mi, że nie opisujemy kart zanim osoba pytająca tego nie zrobi.

Proszę stosować się do zasad Regulaminu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.