Dodaj do ulubionych

Tarot na zwiazek

16.02.19, 17:49
Witam
Postawilem karty tarota na zwiazek w 2019r
Wyszly mi takie karty Sprawiedliowsc,Kochankowie,6 bulaw
Czy mam bac sie sprawiedliwosci czy to bedzie kobieta karmiczna nowo poznana kobieta urzedowa czy ktos z przeszlosci.Czy powrot do przeszlosci do kobiety ktora byla juz ze mna.
Edytor zaawansowany
  • mala_mi_2018 17.02.19, 17:49
    Wydaje mi się, że zadawałeś już podobne pytanie w innym temacie?
    Ja tu stałego związku narazie nie widzę, ale możliwość romansu i to chyba z niejedną kobietą - najprawdopodobniej potencjalnych kandydatek do spotkań będzie więcej niż jednak i trzeba będzie dokonać wyboru co do losów dalszej znajomości z nimi. Ale karta sprawiedliwości mówi, że to co będzie w dużej mierze zależy od Ciebie i Twojego postępowania - jeśli będziesz postępował uczciwie, to masz szansę zdobyć kobietę, która Ci się spodoba
  • misboaa 17.02.19, 19:47
    Macieju, zrob sobie jeden a pozadny rozklad i zakoncz wybiorcze losowanie kart bo nic klarownego z tego dla ciebie nie wynika. Zacznij tez myslec racjonalnie i rozwiaz zagadke kobiety z przeszlosci bo odnosze wrazenie ze chyba tylko o to tobie chodzi.
    Poza tym wysil sie barziej z wlasna interpretacja poniewaz wyglada to tak ze piszesz cokolwiek, po lebkach tylkon po to by ktos inny odrobil za ciebie prace. Wykaz sie wzajemnoscia i zacznij udzielac w watkach osob ktore poswiecaja swoj czas skupiajac sie na twoim problemie odpisujac na niego.
    Tak jest fair.
  • tarot9 20.03.19, 00:27
    Witaj,
    Według mnie Karta Sprawiedliwości + Kochanków + 6 buław w pytaniu czy wejdziesz w związek mówi, że nie.
    Patrzysz na sytuację realnie i dosyć trzeźwo. Raczej szukasz kobiet, które są w twoim środowisku (może przyjaciółki, może osoby z pracy, może takie, z którymi łącza cię zainteresowania przede wszystkim). Bedziesz trafiał na kobiety z twojego bliższego otoczenia, możliwe, że znajomych (6 bulaw) ale będziesz do tego podchodził dosyć lekko i nie za wszelką cenę. Wiesz czego chcesz i nie spotkałeś odpowiedniej osoby jeszcze , ale nie zdecydujesz się być z byle kim lub kimś kto nie odpowiada Ci w 100% i to może wywołać frustracje, ale życzę abyś w końcu trafil

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.