Dodaj do ulubionych

Dlaczego nie każdy rozkład ma sens.

21.02.19, 09:30
Kochane, zauważyłam, że czasem pojawiają się tu rozkłady, w których ja nie czuję energii Tarota. Dlatego wtedy nie dokładam swoich 3 groszy do interpretacji. Czy macie podobne odczucia do moich? Nie chodzi tu o konkretne osoby, tylko o rozkłady. Wszystkie wiemy, że Tarot nie zawsze chce odpowiadać. Trzeba się z nim obchodzić ostrożnie, odłożyć karty na bok, gdy nie czujemy, że to jest dobry moment, albo gdy przy tasowaniu nasza intuicja długo nie mówi STOP. Trzeba to uszanować i wrócić do kart za jakiś czas.
Obserwuj wątek
      • spotkania_z_tarotem Re: Dlaczego nie każdy rozkład ma sens. 21.02.19, 19:57
        liu.jo napisał(a):

> Czasem chyba też przewróżenie wychodzi, pamiętam swoje początki i milion rozkł
        > adów na to samo pytanie. Sama się w tym gubiłambig_grin

Ja też smile Próbowałam zadawać to samo pytanie na różne sposoby tylko po to, by zobaczyć co się będzie działo. I co ciekawe - kilka pierwszych rozkładów z rzędu miało taki sam wydźwięk. Tarot mówił to samo innymi kartami, czyli robił to samo, co ja. Dopiero po którymś radzie wychodził misz-masz.
    • cichosza Re: Dlaczego nie każdy rozkład ma sens. 21.02.19, 19:40
      Nie jestem zwolenniczką teorii o energii Tarota, jako oddzielnego bytu, a jedynie i aż energii osób, które się jakąś talią wróżebną posługują, więc tu upatruję przyczyn braku jasności przekazu, jak i ewentualnych problemów w jasnym odczycie.
      • spotkania_z_tarotem Re: Dlaczego nie każdy rozkład ma sens. 21.02.19, 19:54
        cichosza napisała:

> Nie jestem zwolenniczką teorii o energii Tarota, jako oddzielnego bytu, a jedyn
        > ie i aż energii osób, które się jakąś talią wróżebną posługują, więc tu upatruj
        > ę przyczyn braku jasności przekazu, jak i ewentualnych problemów w jasnym odczy
        > cie.

Tak, dokładnie o to mi chodzi smile
    • biala_magnolia2018 Re: Dlaczego nie każdy rozkład ma sens. 22.02.19, 18:03
      Miewam dokładnie tak samo. Są dni, że kompletnie nie czuje energii kart, a są dni że spojrzę na karty i odrazu jakby wiem, co oznaczają (wtedy mam największą sprawdzalność kart). Wiem, że jeśli jest zły dzień na wróżby to jeśli wtedy powróżę to raczej marne szanse, że interpretacja się uda. Dlatego staram się tylko wróżyć w te dni, w które czuję że to dobry czas na zgłębianie kart

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka