18.03.19, 21:16
Czy Pan/Pani x zastanawia się nad powrotem - 7 kielichów, cesarzowa (dobrany jako dodatkowo głupiec), 5 mieczy(dobrany giermek kielichów).
Interpretowalabym to, ze może się zastanawiać nad różnymi „opcjami” i cesarzowa może jego/ja przekonywać (już tak w uproszczeniu), ale 5 mieczy powstrzymuje (jeżeli to ten x zostawił/odszedł, to może 5 mieczy wskazywać na obawę przed odrzuceniem/zemsta/odepchnięciem?).

I generalnie jakie karty mówią o powrotach kogoś albo czegoś z przeszłości?
Edytor zaawansowany
  • shimer_shine 18.03.19, 21:35
    Na moje wyszły karty nie mówiące nic o powrocie, tylko że facet czuje się w jakiś sposób poszkodowany przez Ciebie, ma na ten temat jakieś dziwne wyobrażenia (jakby coś sobie wkręcił co niekoniecznie jest prawdą tylko jego iluzjami) i może chcieć Ci dopiec z tego powodu. On postrzega Ciebie jako osobę bierną, dumną która nie szuka kontaktu i oczekującą, że to on pierwszy zrobi jakiś krok. Jeśli się pojawi, to raczej nie będzie miłe spotkanie.
    Z mojego doświadczenia, karty wskazujące na powrót kogoś z przeszłości, to:
    - Zmartwychwstanie/Sąd ostateczny,
    - 6 pucharów
    - czasami tez Kochankowie lub Słońce lub 2 pucharów,
    - raz Śmierć także wskazała na odnowienie znajomości ale nie jako sama karta ale w otoczeniu innych kart
    oraz różne kombinacje kart, np. Śmierć + Rycerz/8 buław - na odnowienie kontaktu po okresie milczenia.
  • owocekkulka 18.03.19, 22:04
    Nie chodziło o mnie akurat, ale dziękuję za interpretację smile Sytuacja wyglada troszkę inaczej jednak (chęci dopieczenia w stronę pytającej nie ma zdecydowanie, prędzej było na odwrót, bo to ona czuje się pokrzywdzona) ale to tez mój błąd, bo nie napisałam żadnych faktów, do których moznaby się odnieść. Pozdrawiamsmile

Zastanawiam się, ale to już nie w kontekście powrotu, nad wieżą. Jakiś czas temu pokazała mi się u pewnej pary, u której już „gorzej być nie może”, runęło, co miało runąć - nastała taka cisza po burzy, kurz opadl. I pojawiła się wierza. Tak sobie myśle, czy w sytuacji kiedy jest zle wierza może pokazywać zmianę na lepsze - na zasadzie „upada to co było do tej pory”, czyli jeśli było dobrze, to na zle, a jeśli było zle, to na dobre?
  • shimer_shine 18.03.19, 22:26
    troszkę nie zrozumiałam pytania: "Czy Pan/Pani x" - tj. czy pytanie dotyczyło pana, czy też czy pani zastanawia się nad powrotem bo to ma zasadnicze znaczenie dla interpretacji? smile
  • owocekkulka 18.03.19, 22:45
    Aj Pokręciłam, przyznajęsmile Chciałam zapytać co te karty mogłyby pokazywać tak w ogóle na temat powrotu. Ale tutaj akurat kontekst był taki, ze to Pan odszedł i pytanie o jego ewentualny powrót - bardziej na chęć, przemyślenia w tej kwestii, tj. „Czy chciałby”, aniżeli na to czy faktycznie wróci. Ewentualne rozmowy między nimi poprawne - czyli on miły, a ona na tyle miła, na ile jej uraza pozwala.
  • misboaa 18.03.19, 23:36
    są postawione karty?
  • owocekkulka 19.03.19, 06:57
    Do tego pytania? Tak, na górze - 7 kielichów, cesarzowa (+głupiec), 5 mieczy (+rycerz kiel).
  • owocekkulka 19.03.19, 07:01
    Nie zauważyłam na gorze „na kogo”. Kurczę szkoda, że nie ma edycji postów. Karty postawione dla Pani na jego osobę - tzn. ona pyta czy on w ostatnim czasie nie myślał o powrocie, bo coś ja „tknęło”.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.