Dodaj do ulubionych

10 denarów

21.03.19, 07:06
Mam nieco kłopot z denarami w przypadku pytań o uczuć. Kiedy w pytaniu np. „Czy będziemy razem?” wyciągamy 10 denarów, to czy możemy to uznać jako odpowiedz pozytywną? 10 den kojarzy mi się z dobrobytem, powodzeniem itp., W towarzystwie kochanków myślę, że jasno mówi „tak”, ale miałam np. taki rozkład - pytanie czy będą razem - 10 denarów jako główna - potem dodatkowa para diabeł + 3 miecze (tutaj była kochanka, nowa kobieta i był to akurat bardzo osobisty rozkład, w którym myśle, ze ten diabeł oznaczał konkretna osobę, która tak postrzegam i która pokazywała mi się w innych sytuacjach jako diabeł właśnie) i druga dodatkowa para 7 buław i 6 kielichów. Pierwsza pare odbieram jako złamane serce z powodu diabła, a druga jako brak zaufania, ewentualne nieporozumienia z powodu przeszłości. Dodatkowe karty zazwyczaj pokazują mi jakieś dodatkowe okoliczności dot. sytuacji, nie pokazują mi raczej rezultatu a bardziej to co będzie się działo dodatkowo tak jakby. Dodatkowo czy będzie ślub wyszedł giermek kielichów i as kielichów - być może?
Ale właśnie jakie w tym wszystkim ma znaczenie tu 10 denarów jako ta główna odpowiedz?

Reasumując - jak 10 denarów ma się do uczuć, związków z Waszego doświadczenia?smile
Edytor zaawansowany
  • owocekkulka 21.03.19, 07:07
    Nie napisałam, ale właśnie w tym osobistym rozkładzie dociągnięta karta bezpośrednio na denary byli tez kochankowie.
  • misboaa 23.03.19, 22:54
    Za kazdym razem/przy roznych osobach karty beda pokazywaly cos innego. Nie ma tak ze zna sie znaczenie i zawsze jest tak.
    Wazne jest czy byla to jednak karta czy rozklad.
  • lisenne 07.04.19, 10:01
    "Reasumując - jak 10 denarów ma się do uczuć, związków z Waszego doświadczenia?"

Kiedyś ta karta pokazała mi się przy pytaniu o przyszłość związku, w którym żona dowiedziała się o zdradzie męża.
    W ich przypadku oznaczało to pozostanie razem ze względu na silne więzi materialne i dziecko.
    Osobna kwestia, że mąż aktualnie ma następną kochankę, tylko że tym razem ona ma też męża i dzieci, więc sprawa raczej nie wyjdzie, ponieważ tym razem obu stronom zależy na dyskrecji.
    Podsumowując, myślę, że 10 Denarów może wskazywać na trwałość rodziny, ale bardziej ze względu na zaplecze materialne, niechęć do szarpania się w kwestii podziału majątku itd. Natomiast osobne karty dopowiedzą, czy po tej zdradzie jest jakakolwiek szansa odbudować uczucie i zaufanie.

Giermek Kielichów i As Kielichów - przyszły mi dwa skojarzenia do głowy.
    Albo małe dziecko (dziewczynka) i początek nowego etapu w uczuciach jako rodzina.
    Albo cichy wielbiciel, którego póki co nie dostrzega, a mogłaby założyć z nim nowy związek, bez traumy po zdradzie.

Pozdrawiam.
  • anna_b81 07.04.19, 10:43
    dla mnie 10 denarów - to związek z przyzwyczajenia lub z wygody, małżeństwo z rozsądku (np. gdy para jest już długo ze sobą, ma wspólne zobowiązania), często głównym motywem takiego związku jest bezpieczeństwo materialne lub korzyści finansowe

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.