Dodaj do ulubionych

Gdybanie nad byłym partnerem

24.03.19, 15:50
Cześć Wszystkim smile Jestem nowa, kartom przyglądam się od dawna, swoja pierwszą talię dostałam od koleżanki i postanowiłam spróbować swoich sił, z góry dziękuję za korektę moich domysłów. Prócz karty na rok na pytania wyciagam 3 karty(co bylo, jest, bedzie), pozycja prosta
1.Karta na ten rok dla mnie Gwiazda
To dla mnie takie światełko w tunelu smile po ciężkich przezyciach odetchnę i będzie już tylko lepiejsmile symbolizuje również spotkanie tego własciwego partnera, myslę, ze to bardzo dobra karta na przyszłość

2. Do konca roku 2019 zejde sie z "x"? 10 bulaw,krol pucharow,8 monet
Widze tu przytłoczenie zwiazkiem, jego cięzar, duzo zalu isłow jakie padły w gniewie, trzeba przeczekać, krol pucharów kojarzy mi się dobrze, coś tam o mnie mysli, jednak tłumi uczucia, boi się odrzucenia, nie zawsze działa, a 8 monet moze sugerować, ze tak, zejdziemy się, taka powtarzalność ruchów, a 2x już do siebie wracalismy, z drugiej strony moze tez wskazywac nie nad pracę nad zwiazkiem, ale na skupieniu się kazdy na sobie i nad podązaniem za pieniądzem

3. Co on do mnie czuje 3 denary, 7 denarow, slonce
Chyba nie chce czuć, tak jak przed rozpadem zwiazki idzie w pracę, ucieka, zamyka sie w niej, jednak na koncu mam słonce czyli po przemyśleniach żywi do mnie ciepłe uczucia. Nie ma tu pucharów, wielkich namietności, ale słonce kojarzy mi się dobrze, on wie czego chce

4.czy moge cos zrobic zebysmy wrocili do siebie 4 denary,6 denarow, papiezyca
Wyiagnęłam juz do niego rękę, pozostawił to bez odpowiedzi, wiec widzę tuta potrzebę rozmowy, wyjaśnienia, ale żeby nie burzyć równowagi muszę poczekac na jego ruch. Nauczyć się cierpliwości smile

5.Odezwie sie do konca roku? 3miecze,10 mieczy, walet mieczy
Miecze kojarzą mi sie z kontaktem, ze słowami, moze nie zawsze przyjemnymi, ale widzę tutaj kontakt, mylę się?

6. czy będziemy uprawiali sex do konca 2019 roku umiarkowanie, 8 mieczy, koło fortuny
Umiarkowanie symbolizuje owe zblizenie, ale w tych mieczach jest blokada, jest tez kolo fortuny, wiec myśle, ze tak

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.