Dodaj do ulubionych

Czy partner docelowy

01.04.19, 22:45
Rozkład czy Pan jest docelowym partnerem Pani.
1. Czy to docelowy partner - 6 buław (tak? Na karcie w tej talii człowiek, który zwyciężył, osiągnął sukces, tak jakby dobiegł do mety i wygrał)
2. Czy będzie ktoś inny - wisielec i 9 buław (tutaj akurat w tej talii mężczyzna wyraźnie odgradzający się od czegoś)
3. Czy Pani będzie szczęśliwa w miłości? Świat i as denarów (wydaje mi się, ze tak, partner ten to zreszta obcokrajowiec, wiec tutaj świat tym bardziej pasuje)

Czy ktoś ma może inną interpretację?smile
Edytor zaawansowany
  • mala_mi_2018 02.04.19, 19:17
    1. słyszałam, że 6 buław na pozycji wyniku to chwilowe zwycięstwo, a wiec kojarzy mi się z takim związkiem skonsumowanym ale nie do końca trwałym, raczej na zasadzie podboju - zdobyłem i rozglądam się za kolejną zdobyczą
    2. w sensie czy w jej życiu będzie ktoś inny niż on? - na tę chwilę nikogo takiego nie widać, wiedziona ostrożnością narazie zawiesi kontakty z innymi mężczyznami i będziesz im się bacznie przyglądać z boku
    3. tak, wejdzie w związek z kimś z przyszłości, jakby z innego świata niż jej (np. spotkanie w podróży, na wyjeździe lub ktoś kto przybędzie z daleka lub zagranicy). To może być udany, poprawny związek taki bardziej z rozsądku niż z wybuchu namiętności
  • owocekkulka 03.04.19, 09:36
    Dziękuję serdecznie za interpretację! Nigdy nie robiłam tego rozkładu, byłam o niego poproszona, także nie specjalnie potrafię go jeszcze rozgryźć - a raczej właśnie tę pierwszą kartę w tymże kontekście. Generalnie ten Pan obecny był poznany właśnie w trakcie wyjazdu w celach naukowych, „służbowego” można powiedzieć. 6 buław - mamy tu jakieś zwycięstwo, a czy będzie ono takie właśnie na stałe czy krótkotrwałe, to pewnie czas pokażesmile Nie mniej jednak wynik tak czy inaczej mnie zaskoczył, bo to początek raczkującej znajomosci, co więcej urwali chwilowo ze sobą kontakt ze względu na jego sytuacje osobista i o ile na teraźniejszość wychodzą mi karty „zawieszenia”, o tyle na przyszłość są całkiem optymistyczne - 10 denarów, papież itp.
  • o0 04.04.19, 15:26
    Pytanie jest "czy Pan jest docelowym partnerem Pani", a on jest w ogóle jej partnerem? Karta 6 buław nie mówi raczej o "docelowości". Ewentualnie dołożona karta mogła by dopowiedzieć, czy to tylko symbol "wychodzenia przed orkiestrę", czy "dopięcia swego" za którym pójdzie budowanie związku. Jeśli nie są partnerami, to tak, jakby np. jakiś pan spytał: "czy Pani jest jego stałą partnerką", a tylko mija ją na korytarzu i to całe ich "partnerstwo". Karty w drugim pytaniu poddają w pewną wątpliwość, czy Pani jest mentalnie gotowa na to, by mógł pojawić się ktoś inny, albo ustabilizować obecny związek, o ile istnieje. W trzecim pytaniu jest szansa na znalezienie swego "miejsca na ziemi" i bycia szczęśliwą/spełnioną, jeśli doprowadzi się obecne sprawy do ładu i wykorzysta szansę, którą da los.
  • lisenne 07.04.19, 10:11
    Mi też wyszła VI Buław na przyszłość pary. Na tamtym etapie znajomość raczkowała. Są do dzisiaj razem, już z 5 lat i obecnie mają wspólne małe dziecko.
    Świat też pokazał mi związek z osobą z zagranicy. Niekoniecznie to musi obcokrajowiec. Może to być Polak, który wyemigrował.

Pozdrawiam.
  • biala_magnolia2018 07.04.19, 10:16
    A ja myślę, ze dopóki ona będzie w nim lokować swoje uczucia, to nie będzie nikogo innego w jej życiu gdyż ona będzie zamknięta na nowe znajomości. Tu wg mnie pojawia się sugestia kart, że powinna być bardziej otwarta na znajomości (świat), gdyż może pojawić się ktoś, z kim stworzyć trwałą relację, niekoniecznie z kimś z zagranicy, ale może dzielić ich spora odległość kilometrów
  • misboaa 07.04.19, 11:18
    Nie sadze zeby ten pan byl docelowym partnerem. W ogole nie widze go jako jej chlopaka i stalego zwiazku. To czlowiek z zupelnie innej bajki. Moze oni sie spotkaja jeszcze raz lub dwa ale to nie bedzie to. Na docelowego partnera ta pani bedzie czekala dlugo.Lepiej zeby nie czekala na niego bo zmarnuje czas i energie. Na wyjazdowy romans ten pan nadaje sie idealnie. Jesli ona chce miec mila rozrywke to smialo do przodu! Niech korzysta z zycia! big_grin
  • owocekkulka 07.04.19, 14:16
    Skąd taka interpretacja - ze to ktoś z innej bajki - nie ma tu tak naprawdę ani informacji o nim ani o niej. Oprócz ewentualnie takiej, ze ona może być dość stała w uczuciach panią albo tego, co dodałam czyli poznali się jak wyjechała służbowo. Kontakt jest o tyle o ile w tej chwili, ale jednak coś tam zaiskrzyło, nawet chyba bardziej w sferze intelektualnej niż cielesnej.
    Zgadzam się, ze powinna być bardziej otwarta (właściwie to zdziwiłam sie, ze w ogóle co do tego pana sie otworzyła), ale to, ze są z zupełnie innej bajki, tego niestety nie mogę potwierdzić.
    Natomiast osobiście jakoś nie przekonuje mnie rozkład „czy to partner docelowy”. Po głębszym zastanowieniu, to przecież tak naprawdę ludzie schodzą się czasem po latach przerw w kontakcie albo po latach latach się rozchodzą. W tym czasie te energie mogą być tak różne, ze jakoś no nie wiem. Mam mieszane uczucia.
  • o0 07.04.19, 14:29
    Moim zdaniem nie jest to "rozkład na partnera docelowego", a trzy trochę chaotycznie skonstruowane pytania. Poza tym, to przy takim kontakcie/nie kontakcie, to nie ma co weryfikować, że oni "wcale nie są z innych bajek", bo swoich "bajek" faktycznie nie znają. To, że są na podobnym poziomie intelektualnym, to jeszcze niewiele mówi o ich charakterach, środowiskach z których się wywodzą i w jakich żyją, ich życiach osobistych, dążenia i oczekiwaniach.
    Są w necie dobrze skonstruowane rozkłady na ewentualne przyszłe partnerstwo, a samemu dobrze ułożyć taki rozkład wymaga trochę pracy i głębszego zastanowienia.
  • owocekkulka 07.04.19, 14:41
    To nie ja układałam ten rozkład. Krąży on w wielu miejscach.
  • beata25_84 23.04.19, 12:34
    Zgadzam się z tym że to może być parter docelowy. Dalej nikogo nie widać. Wisielec to przestój.
    Będzie jej dobrze w tym związku, niczego nie będzie jej brakować - As denarów. To będzie wygodne, dobre życie, nie koniecznie jednak prawdziwa, wielka miłość.
    Brakuję mi kart uczyć w tym rozkladzie. Bardziej związek z rozsądku, w którym może być jednak szczęśliwa.
  • owocekkulka 23.04.19, 20:06
    Dziękuję serdecznie za interpretacjęsmile
  • qb 23.04.19, 22:50
    Trochę to bez większego sensu, bo jedna osoba uważa, że to nie partner docelowy, inna że docelowy... Jeśli oni nie mają ze sobą teraz kontaktu, to może prawdziwą przyczynę wyjawiają karty na przyszłość (10 monet i Papież), bo Pan ma ułożone życie (dom, stała partnerka) i to nie jest pytanie, jak coś.
  • beata25_84 25.04.19, 01:39
    qb
    na Sokółce Tarota robimy interpretacje według "swojego czucia" kart i czasem się one różnią od siebie. Po to też w jednym wątku wypowiada się tyle osób, żeby się uczyć od siebie i żeby dzielić się swoim punktem widzenia rozkładu,z czasem weryfikować.
    Natomiast skąd wzięły się karty 10Mon + Papież?
    Chyba coś umknęło mojej uwadze.
  • beata25_84 25.04.19, 01:47
    qb
    OK, doczytałam, że później były dociągnięte karty 10Mon + Papież.
    No i tu wszystko zależy jak było zadane pytanie oraz od sytuacji, w której jest stawiane - bo może pokazać rezultat ale może pokazać przeszkodę.
    Faktycznie karty mogą pokazać stały, stabilny związek z panią która się pytała, ale również stały związek tego pana z kimś innym.
  • owocekkulka 25.04.19, 10:11
    Te 10 den i papież to było pytanie o przyszłość ich relacji, jak ona się potoczy.
  • beata25_84 25.04.19, 20:32
    Tak, już wczoraj doczytałam się i dałam opis i do tego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.