Dodaj do ulubionych

Czy znajdę miłość/związek

05.04.19, 19:54
Pytanie czy znajdę miłość/rozpocznę jakiś związek do zimy tego roku - królowa denarów, cesarzowa, cesarz. Wydaje mi się, ze tylko cesarzowa mogłaby tu zwiastować rozpoczęcie czegokolwiek.
Kto by to ewentualnie był - rycerz buław. Zastanawiam się czy karty mogą czasem pokazywać konkretna osobę. Kiedyś w życiu codziennym w kartach dnia np. Diabeł pojawiał mi się w odniesieniu do jednej konkretnej osoby. I tak się zastanawiam nad tym rycerzem buław, bo pojawił mi się kilka razy w rozkładach dotyczących pewnej osoby. Albo po prostu karta symbolizuje czyjeś cechy - niecierpliwy, „narwany”, energiczny, po 30, ciemne włosy, ciemna karnacja (swoją droga wypisz wymaluj ten, wobec którego mi ten rycerz ostatnio tak wyskakiwałwink), przejmujący inicjatywę.
Podstawa sytuacji- koło fortuny, giermek buław (niestabilność, ciagle zmiany, szybkie wydarzenia, posunięcia).
Okolicznosci towarzyszące - 5 mieczy, 9 kielichów (impreza? Mało prawdopodobne. Ale może generalnie jakaś zabawa, miłe spędzanie czasu. 5 mieczy - jakaś nieszczerość wobec mnie lub kogoś innego, jakieś nieetyczne działania? Może będzie chciał się zabawić, ale będzie miał kogoś innego gdzieś tam indziej. )

Niezbyt optymistycznie sad
Edytor zaawansowany
  • biala_magnolia2018 06.04.19, 10:48
    Pytanie czy znajdę miłość/rozpocznę jakiś związek do zimy tego roku - królowa denarów, cesarzowa, cesarz. Wydaje mi się, ze tylko cesarzowa mogłaby tu zwiastować rozpoczęcie czegokolwiek.

Karty pomyślne, wyszły jak na małżeństwo lub założenie rodziny lub stabilny związek z kimś o podobnych cechach - z atrakcyjnym, dojrzałym emocjonalnie facetem, może mieć nieco władczy charakter i wie czego w życiu chce. Jednocześnie z uwagi, że czas podany we wróżbie jest dosyć krótki (do zimy tego roku) takie karty mogą także oznaczać, wejście w związek z żonatym facetem jednakże osobiście skłaniam się ku tej pierwszej interpretacji. To może być związek z kimś kto już jest w Twoim otoczeniu, z kimś masz jakiś kontakt (osobisty lub internetowy), ale wg mnie to ktoś z kim się często widujesz.
  • owocekkulka 06.04.19, 11:38
    Dziękuję serdecznie za interpretację. Faktycznie jest dwóch potencjalnych mężczyzn, do których „coś tam jakoś gdzieś” mogłabym czuć, mamy jakiś kontakt, właśnie gdzieś tam w tle się pojawiają. Nie jestem zupełnie typem, który romansuje, imprezuje itp., więc to nawet bardzo prawdopodobne, ze ewentualnie mógłby to być ktoś, kogo już znam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.