13.04.19, 09:22
W innym wątku pisałam o mojej toksycznej znajomości z pewnym kimś, kto mam wrażenie, ze się mną bawi i moimi uczuciami wmawiając mi, że jestem dla niego dobrą kumpelą jednocześnie jakby próbował sprawdzać, czy jestem o niego zazdrosna stale rozmawiając o innych kobietach.
1. dlaczego on tak się zachowuje jakby chciał i nie chciał jednoczenie:
7 puch-10 buł-słońce
Nie wiem to mi wygląda, jakby miał jakieś dziwne wyobrażenia na temat naszej znajomości, które nie mają nic wspólnego z prawdą, poza tym nasza znajomość jest ciężka, przytłacza nas obojga mamy problemy w komunikacji i wzajemnych oczekiwaniach wobec siebie, jednocześnie jesteśmy dobrym koleżeństwem to go trzyma przy mnie, że dobrze razem się czujemy?

2. czy to już koniec tej znajomości
kolo-5 puch-4 buł-król buł
Po naszej kłótni i nieporozumieniach, chciałabym chyba już zakończyć tę znajomość, która okazała się być dla mnie bardzo męcząca. Niestety ale to chyba jeszcze nie koniec, dalej będzie się tak ze sobą bujać jak to w kole fortuny, ja dalej będę się dołować i smucić, ponieważ nadal będziemy się widywać gdzieś na wspólnych imprezach u znajomych i z tego powodu będę miała kiepski nastrój?
Edytor zaawansowany
  • o0 13.04.19, 10:39
    To jest mimo wszystko Szkółka, więc (Początkujący i Zaawansowani), zapisujcie karty porządnie, a nie byle jak.

1. dlaczego on tak się zachowuje jakby chciał i nie chciał jednoczenie
    7 pucharów - 10 buław - XIX Słońce

Bo to go odstresowuje, ładuje w pewien sposób energią. On traktuje to jak przyjemną może nie zabawę, ale ogólnie znajomość, przy której może się niejako rozładować, zabawić. Ty jesteś dla niego niejako "lekiem na całe zło", ale w wymiarze nie partnerskim...

2. czy to już koniec tej znajomości

X Koło Fortuny - 5 pucharów - 4 buław - Król buław

Ta znajomość już się skończyła w wymiarze, na jaki Ty liczyłaś, a w formie, jaka jemu by pasowała, to niestety się nie skończyła, bo Ty jesteś przynajmniej jeszcze zaangażowana uczuciowo, a on jako facet oddziałwuje na Ciebie, więc czy się znajomość zakończyła definitywnie to zależy, czy dasz się jej zakończyć, czy będziesz powracać do tematu, jak alkoholik do pubu.
  • mala_mi_2018 13.04.19, 11:49
    ad 1 - jesteś dla niego odskocznią od codziennych problemów, dajesz mu energię tak jakby przy Tobie ładował akumulatory . Są tacy ludzie zwani wampirami energetycznymi, którzy gdy czuję się wyczerpani, to podkradają energię innym, szczególnie osobom, które są pozytywnie nastawione do życia i radosne. Może to jest właśnie ten przypadek?
    ad 2 - myślę, że on nie da o sobie zapomnieć bo wyszedł w królu buław, będzie dalej dążył do tego aby Wam się kontakt nie urwał bo tak jak napisałam, znajomość z Tobą daje mu energię do działania gdy czuje się już wyczerpany. Ogólnie to typ imprezowy, szukający każdej okazji do przebywania z ludźmi i imprez, a ze Ty też lubisz jego towarzystwo, to uważa Cię za dobrego kompana do zabaw

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.