Dodaj do ulubionych

Rozkład :

31.05.19, 11:03
Wiem wiem... jestem ciekawska....ale poznałam fajnego gościa wszystko z nim w porządku poza tym , że ma 40 lat i nadal jest kawalerem.
Zadbany, czysty , ma stanowisko , z pełnej rodziny pochodzi , bez większych nałogów ..więc o co chodzi. Wiele kobiet koło niego się kręci, ale tej jedynej jeszcze nie wybrał ???
Dziwne ...mam ochotę na takie ptasie mleczko ale nie chcę się w coś wepchać i potem problemu na głowę sobie szukać ;?

To teraz jego sytuacja 2 Miecze
On za dużo analizuje, może boi się wejść w stały związek . Spotyka się z różnymi kobietami ale jeszcze nie wybrał stałej kobiety - może to oznacza , że nie czuje się pewnie . Udaje inną osobę przed otoczeniem a w srodku czuje zupełnie co innego.

To powód kawalerstwa ? 10 Kielichów (Pustelnik,2 monet,9 buław
Jest związany z rodziną tzn.rodzicami , Pustelnik to osobą dojrzała on chce być z kimś ale nie być uwiązanym do kogoś . 2 Monet to wahanie a 9 buław to niepewność , nie czucie się pewnie z kimś .

To go wstrzymuje przed związek stałym ? 6 kielichów
Przeszłość , jak jest wygodnie i nie ma się zobowiązań to po co to zmieniać i obowiązku na głowę nakładać.

To ukrywa 10 monet
On by chciał może kogoś z podobnym statusrem społęcznym , a na wiek 40 lat to już większość jest zajęta dziewczyn- kobiet . Zostają dziewczyny , które niestety są na dorobku w większośći lub za granicą więc trudno się z kimś związać .

To chce Paż monet (Q.Monet,2 kielichy,6 buław,Paż buław)
Paż monet to zawsze mi pokazuje zmysłowe rozprężenie jak nie masaż to spotkanie z przytulaniem ,ale z osobą do której ma się zaufanie .
to może być osoba bardzo wybredna, może długo czekać na idealnego partnera (ceni sobie osoby pracowite, wykształcone), najlepiej by przyszły partner był przystojny i już "dorobiony".
Z dołożonychkart : Królowa Monet no chciałby dorobionej kobiety , potem uczucia ale i zdobycia kogoś lub żeby ta relacja paż buław nie była nudna , z powerem.

To czy chce stworzenia związku małżeństwa ? 5 Mieczy

Raczej unika tego , bo 5 mieczy sprytne unikanie odpoiwedzialnośći.

Takiej babeczki chce do związku Król Mieczy

Takiej konkretnej co by sama nim sterowała ? lub którą on by chciał sterować .

kiss
--
Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
Ani osób, bez znaczenia poznanych...
Nie ma, niedorzecznych marzeń...
Ani myśli, na pustkę rzucanych.
Edytor zaawansowany
  • andgie 02.06.19, 20:33
    Mysle, ze facetowi jest z jednej strony dobrze, jak jest, ale moze tez ma zbyt wysokie oczekiwania wobec partnerki: z jednej strony mloda I niedoswiadczona jak Paz, z drugiej juz dorobiona, troche jak mama 6 kielichow. Troche sie boi, ze kobitki moga leciec na jego kase 10 monet. Ale 5 mieczy pokazuje, ze jest rozczarowany poszukiwaniami I jakby sobie malzenstwp odpuscil.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.