03.06.19, 15:34
Witam wszystkich. Po wielu perypetiach związanych z kobietami wydaję mi się że w końcu wyszedłem na prostą i mam czystą głowę wink W związku z tym postawiłem sobie karty na najbliższe pół roku jak będzie wyglądała moja sfera uczuciowa. Wylosowałem:
Świat + 7 monet + Królowa Pucharów

Myślę że Świat pokazuje zamknięcie starych spraw, otwarcie na nowe. Siódemka Monet mówi żebym był cierpliwy, że spokojnie czekać? I Królowa Pucharów pokazuje że czeka na mnie i pojawi się w ciągu pół roku ta kobieta.
Czy dobrze interpretuje?
Edytor zaawansowany
  • dominisiaa 04.06.19, 14:25
    Myślę, że to będzie jakaś nowa kobieta w Twoim życiu, poznana gdzieś w "innym świecie" (inne miasto, inne otoczenie, nawet zagranica) albo ktoś zupełnie inny niż Ty, z innego środowiska, związek na odległość lub osoba, która powróci "ze świata" czyli jakaś dawna znajoma powróci. Ale jeszcze nie teraz - 7 monet nakazuje cierpliwość i wytrwałość w czekaniu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.