Dodaj do ulubionych

Poznałam kogoś ;-) ...♡ tylko on nie bardzo zainte

04.06.19, 00:53
Poznałam fajnego faceta ? Wolnego przede wszystkim i kulturalnego a to dla.mnie ważne.
Wpadł mi w oko , tylko on mną nie jest zainteresowany .
Zazwyczaj tak jest , źe osoby które nam się podobają jakoś tego nie odbierają ....

1.To jego nastawienie do mnie Wisielec《10 kielich.
8Mieczy|

Tak jak mi się zdawało wisi i powiewa na wietrze...
Nie dostrzega mnie szarej myszki. 10 Kielichów pozytywnie patrzy , ale on nie wie gdzie i co ze mną miałbym zrobić w swoim źyciorysie . 8 Mieczy wywołuje w nim uczucie spętania, nie bardzo wie jak się zachować. Dlatego Wisielec to zahamowanie, zawieszenie.

Tak odebrał moje zdjęcie na messengerze Król Mieczy
Wybrałam najładniejsze zdjęcie i wrzuciłam na zdjęcie kontaktu .
Popisaliśmy parę zdań ze sobą. Napisał mi ze mam ładne zdjęcie, Jupi 🙆 hurrasmile
Tylko źe Król Mieczy wypadł ? Gdyby pokazał się krol Kielichów to wiedziała bym źe spodobałam się lub Król buław źe co innego stanęło u niego ha ha . Natomiast Króla Mieczy nie potrafię rozgryźć.

Tak z ciekawości zadałam pytanie czego on obawia się z mojej strony Sąd 《 Rycerz i Pazik Buław 》
On ma wysokie stanowisko i przez niego mogła bym wiele zdziałać. Może obawia się ze będę naciskała na niego , rycerz buław to szybkość, oczekiwania ze mi się należy.

Tak mam postępować wb. Niego 10 Monet 《 Cesarz.4 kielichy .2 kielichy》
10 Monet - wyrażając się konkretnie to czego chcę, co czuję , ale dając jemu odczuć ze jest dominujący akurat stanowisko zajmuje przełożonym moim będzie na zastępstwo. 4 kielichow - nie mam się rzucać na niego jak wygłpdniała lwica tylko sobie poobserwować i gdy zajdzie sytuacja 2 kielichy pogadać na luzie , może on sam zaproponuje coś i wtedy skorzystać
Gdy zaproponuje to nie wahać się.

Jak widzicie ten rozkład , dla.mnie jest trudny Król Mieczy nie ogarniam ?

--
Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
Ani osób, bez znaczenia poznanych...
Nie ma, niedorzecznych marzeń...
Ani myśli, na pustkę rzucanych.
Edytor zaawansowany
  • andgie 04.06.19, 12:08
    Lukrusiu, czy chodzi o tego samego pana, na ktorego postawilas karty I post z dnia 31.05? Napisalam tam swoj komentarz. Stawianie ciagle kart na te sama sytuacje , osobe, jest niewskazane, bo karty zaczynaja odpowiadac chaotycznie.
  • lukrusia 04.06.19, 12:56
    Witaj Angie zgadza się to ten sam facet smile Tam miałam ogólny rokzład na niego taki typu jego oczekiwania , ale nie względem mnie tylko ogólnie.
    Ten rozkładzik postawiłam już tak na mnie : bo pytania mam do mnie dopasowane :

1.To jego nastawienie do mnie Wisielec《10 kielich.8Mieczy|
    2.Tak odebrał moje zdjęcie na messengerze Król Mieczy
    3.czego on obawia się z mojej strony Sąd 《 Rycerz i Pazik Buław 》
    4.Tak mam postępować wb. Niego 10 Monet 《 Cesarz.4 kielichy .2 kielichy》

smile

--
  • yorka83 04.06.19, 16:40
    to sie wtracesmile)
    1. chyba zadne. tak jakby z zadnej ze stron nie bylo ruchu wiec nic sie nie dzieje
    2. na chlodno, bez uczuc
    3. moze wyczuwa jakas twoja "chrapke" na niego
    4. tak jak dotad bo i tak to nic nie zmieni - cesarz!4kielichow

no niestety, w tym caly ambaras ....
    a tak wracajac do twojego poprzedniego postu to czy przypadkiem on nie jest ten teges?smile)
  • lukrusia 04.06.19, 17:51
    Czesc Yorka , wpadł mi w oko jeden pan .. No wlasnie tylko , źe On nie bardzo mną zainteresowany.
    Teraz będziemy w pracy przez 3 miesiące się widywać ,to może coś zdziałam.
    Pochwalił zdjęcie jakie mam na messengerze, ale tyle z Tego ;-(
    Wiesz zastanawiałam się czy on przypadkiem w kierunku chłopców się nie obraca , ale hmm niewiem trudno mi odpowiedzieć. . Bo z dziewczynami się spotyka , ale 40 lat tez coś mowi..Przecież zawsze jest jakaś kobieta , która dopnie swojego i nawet na najtwardziejszego faceta armatę wojenną - skruszy serducho.

--
  • yorka83 04.06.19, 20:07
    no ale przeciez facet moze byc po rozwodzie, po zwiazkach niezalegalizowanych. moja kolezanka wyszla za 40latka kawalera i naprawde wszystko z nim w porzadkusmile)a facet i przystojny i przy kasie. sa razem juz hohoho lat. przykladow jeszcze moglabym podac kilka. to, ze ktos jest w zwiazku nie oznacza, ze jest normalny. nie ma obowiazku slubu, juz nie w tych czasach.
  • kamerados 08.06.19, 05:09
    Yorka i Lukr - jakby nie wszystko złoto, moja koleżanka wyszła niedawno za chłopa z pracy, okazało się, że facet jej marzeń w pracy był i go nie widziała wcześniej, dzieci ma i on i ona, ezozainteresowania uzupełnia wypiekami. Poziom po naszej z kolegami konsultacji,mówię, bo się trzaskała, zakała. big_grin Ma Lukr dopiero start,nic jeszcze nie może zmienić w życiorysie.
  • yorka83 08.06.19, 08:42
    Sorry, ale ja twojej stylistyki wogole nie rozumiemuncertain
  • kamerados 10.06.19, 15:03
    Tzn. czego? Przyp. autentyczny,facet lubi jeść, ale tak ogólnie jest zupełnie w porzo. Lukrusia na wydaniu, szukamężczyzny... Gdyby moich kandydatów widziała, to wszyscy by zmiękli od razu, jeden na stanowisku u osoby popularnej, ale nie w moim zakresie religii, Brown- co tu dużo mówić. Albo takie tam,..niestały mąż. Kobieta świeżutko po małż. a już się musi rozwodzić,nazwisko zgarnął jej. Za co on wyszedł, nią czy jej name?
    Ze stylistyką nic nie ma wspólnego, Lukrusia chce być pannąna wydaniu, stara się, to widać, ale i zastanawia nad sobą i nimi jednocześni.
    To świadczy o niej dobrze.
  • apope 10.06.19, 18:35
    kamerados napisała: Przyp. autentyczny,facet lubi jeść, ale tak ogólnie jest zupełnie w porzo.

Jaki facet nie lubi jeść, no litości! big_grin Jak to mówią "co ty jadasz, że tak głupio gadasz".
  • kamerados 29.06.19, 12:16
    No właśnie , to że faceci lubią jeść... słuchaj, jedna z koleżanek schudła, poślubiła swego nowego ideała, który też był jeszcze przystojniacha, zdziećmi już święują na Face śluby... patrzę na zdjęcia... koszula jak malowanie, ludowa w kwiatki, ona odwalona, na podróż poślubną... i z 10 albo więcej, więcej. Rok wystarczył i nowa żona, żeby wszyscy zwątpili. Tarot nie bez przyczyny wszystko maw jedny, osobno 9 Pucharków, sexy lady, osobno 10 obficie się radością, duż rodziną, ale i masą nie pyta, stare tory przybiera. Efekty jojo, ... to nie 6Kiel. w ciąży, ani nie 5, nieszczęśliwa, po rozwodzie, zaciętym z Mieczami przez łoże - ale rozkładająca wszystkich ...Radocha i przyzwyczajenia ;D

--
    Nie wiadomo, czy mnie ktośtam nie oczerni
    Nie wiadomo, czy w lód nie zakuje zima zła...
    Za powiekami mija Czerwony Październik,
    Pod powiekami unoszę sen i mówię - cicho sza! (Revolutions)
  • kamerados 29.06.19, 12:19
    Noota bene, tenże sam przypadek, co na górze.

--
    Nie wiadomo, czy mnie ktośtam nie oczerni
    Nie wiadomo, czy w lód nie zakuje zima zła...
    Za powiekami mija Czerwony Październik,
    Pod powiekami unoszę sen i mówię - cicho sza! (Revolutions)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.