Dodaj do ulubionych

Prośba o sprawdzenie czakr za pomocą kart

04.06.19, 16:39
Witam, bardzo interesuje mnie które 2 czakry działają u mnie najgorzej, a które 2 najlepiej.
Gdyby znalazła się chętna osoba wystarczyłoby podać mi same karty (jakie wyszły), bo ja dość dobrze się znam tylko że nie mam aktualnie talii w domu, i czasami też kiedyś miałam wrażenie że jak inna osoba wyciąga to trafniej wychodzi.
Edytor zaawansowany
  • kamerados 08.06.19, 06:55
    Gieniu, jeśli chodzi o 2 karty to jesteś w błędzie. najgorzej działają - jeśli nie ganiasz po forach dopóki się nie wygrzmisz (zakładam że nie) - patrząc z pozycji co jest kartą DOBRĄ - to masz 2 ewidentnie dobre. Reszta to chała. Trzecie mianowicie i trzecia- Splotu slonecznego.
    Podaję,
    1. 0 (Głupiec/-). Z ćwiczeniami Kundalini lepiej nie zaczynaj, jest zablokowana energia. Widać po 2 że tak jest. 4 w Polsce - to najgorsze, brak pieniędzy - na dniach. W 5 ma swój koniec, wcale nie najlepszy.
    2.
    3.
    4.
    5.4 Pentakli /-
    6. 5 - Arcykapłan
    7.Q Buław/- Jeśli to coś, co zaczynasz robić, to przemyśl to raz jeszcze, angażujesz zbyt dużo środków, Arcykapłan ciągnie wszystko, Trójka podpiera. Alle od dołu nie masz wsparcia, żywotność to góra, niby wszystkie związki już opłakane, ale nic się nowego nie kroi, tymczasem.
    Bezrobocie... mnie też rusza, ale nie możesz dojść do "wygadania", uwolnienia pragnień finansowych. Splocik działa, 3 Bułąw to karta dobra, ciało pokonuje porzeszkody, zdrowie jak się patrzy,stoisz jednak w pozie bezradności i myślisz, że tak być musi...niczego nie można...
    To nieprawda, jeśli tak myślisz swojej sytuacji finansowej, to 6 świadczy o ukrytych religijnych czy ezo - myślach, które częściowo już zabrzmiały.... ale nie są wcielone w życie.
    Na początku było Słowo
    I Ono było u Boga
    I Bogiem było Słowo.
    Ono było na początku u Boga (św. Jan, Ewangelia - introdukcja).
    Bo tak, na zasadzie off - to nie dość że jak uczeń kończysz pojedynek - to już na początku błąd w sztuce.(0/neg)
    Moim zdaniem opierasz się o tekst(czakra 2) i warunki społeczne(czakra 4), to wszystko prawda, ale nie świadczy o indywidualnym podejściu,czeka zatem póki zdrowie i intelekt działa bez zarzutu.
    Notabene - świetna wróżba. Już wcielę w poczet wróżb.
  • kamerados 08.06.19, 06:58
    0/- , 5 Kiel. / +, 3 Buł./+, 5 Pent. /+, 2 3 Pent/ -, 5/+, Q buł. /-
    Przepraszam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.