Dodaj do ulubionych

na sferę zawodową

09.06.19, 21:05
Witajcie po dłuższej przerwie.
proszę o pomoc z interpretacji. W mojej firmie nieciekawie się dzieje, idzie fala zwolnień, tną wszystkie zbędne koszty, moje stanowisko też jest zagrożone i może zostać rozwiązane. Wszystko na to wskazuje, że będzie zlikwidowane, w związku z czym pod znakiem zapytania stoi moja przyszłość - w najlepszym razie zostanę na gorszych warunkach przeniesiona na jakieś inne, a w najgorszym zwolniona.
W związku z tym postawiłam sobie karty na trzy pytania:
1. Co wydarzy się dla mnie w sferze zawodowej przez najbliższe 3 miesiące: Paź pucharów, Kochankowie, Król Mieczy (Paź monet)
2. Czy zostanę zwolniona z obecnej pracy w ciągu 3 miesięcy: 10 monet, Pustelnik, Sprawiedliwość (Rycerz Monet)
Wg mnie trudne karty wyszły w interpretacji, jakby nie chciały wprost zdradzić, czy zostanę w tej firmie czy nie. Myślę jednak, że w ciągu tych 3 miesięcy wyjaśni się moja przyszłość w tej sprawie, a to za sprawą dwóch ostatnich kart: Króla Mieczy i Pazia monet. Król mieczy w sprawach zawodowych najczęściej pokazuje mi rzeczową rozmową, która wiele wyjaśnia w trudnych sprawach, możliwe że zostanie mi zaproponowane jakieś inne stanowisko pracy na niższym stanowisku (Paź monet), zwłaszcza że poprzednie karty są dość pozytywne i uczuciowe, co może świadczyć że kierownictwo mimo wszystko jest mi przychylne (jesteśmy w dobrych koleżeńskich stosunkach) i może nie pozbędzie mnie się całkowicie z firmy?
Drugi układ jest jednak mniej pozytywny, jakby wskazuje na koniec dobrobytu dla mnie, osamotnienie w tej całej sytuacji, brak wsparcia i na końcu Sprawiedliwość, która jest często kartą separacji i oddalenia więc nie wiem jak tu ją rozpatrywać, skoro dociągnęłam na nią kartę Rycerza Monet? Na mojej karcie sprawiedliwości kobieta ma przesłonięte oczy przepaską, co może wskazywać na czas niepewności dla mnie i nie odpowiada wprost, czy zostanę zwolniona, będą się ważyć moje losy jak na szali na co wskazuje waga widoczna na karcie. Jako, ze ostatnio kartą jest Rycerz Monet, to myślę, że tak czy siak nie zostanę bezrobotna będę pracować tu dalej przynajmniej przez najbliższe 3 miesiące nie dostanę wypowiedzenia, a dalej czas pokaże jak będzie?
I jeszcze rada dla mnie, co powinnam zrobić w tej sytuacji, wiedząc że jestem zagrożona w tej firmie?: 10 buław, 5 mieczy, 2 buław (As buław)
Ciężko pracować (co już od dawna robię łącząc 3 stanowiska pracy w jednym), być bezwzględna i nie oglądać się na innych, w sensie po trupach do celu walczyć do końca? Równocześnie być aktywną, podejmować różne działania i rozglądać się po najbliższym otoczeniu za nową pracą, być może w tej samej firmie?
Edytor zaawansowany
  • kamerados 10.06.19, 18:39
    Widać że to nie karciany impas,że uważasz tą reakcję za postrzeloną, 0 / o ujemny Głupiec. Oni - 4 Buł. Mało jest ludzi, którzy są z kwalifikacjami. Sprawiedkiwść u ciebie to może umowa, 10 monet może świadczyć o odprawie, ale i sytuacji kiedy nie będzielepszej osoby na to stanowisko. Nie moje to karty, nie odwracasz, ale Passa ma umowę z zawiązanymi oczami. Rozglądaj się, 10 Buł. 5 Mieczy to sytuacja słabej obrony, również rozpadającej się firmy. 2/A Buław świadczy o zachęcie do p0oszukiwań, moim zdaniem.
  • erica007 10.06.19, 20:28
    kamerados napisała:

10 monet może świadczyć o odprawie, ale i sytuacji
    > kiedy nie będzielepszej osoby na to stanowisko.
    Dzięki za interpretację, tutaj uzupełnię, że moje stanowisko jest likwidowane więc z pewnością nie będą nikogo szukać na moje miejsce.
  • kamerados 11.06.19, 18:29
    < w najlepszym razie zostanę na gorszych warunkach przeniesiona na jakieś inne, a w najgorszym zwolniona.>

Myślę jednak,że to nie jest symbolika 4Buław. Ona mówi o kwalifikacjach, nie o stanowiskach pracy.
    Może pozastanawiają się zatem, bo nie znają nowych, mlodych, nawet na inne stanowiska.

Tu jest interpretacja - żeby działać mimo wszystko, bo firma ..z 10 Buł, 5 Mieczy...taaa...
    Sama widzisz, że karty miały rację. Najlepiej położyłaś je sobie sama.

<Passa ma umowę z zawiązanymi oczami. Rozglądaj się, 10 Buł. 5 Mieczy to sytuacja słabej obrony, również rozpadającej się firmy. 2/A Buław świadczy o zachęcie do p0oszukiwań, moim zdaniem>.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.