Dodaj do ulubionych

Najbliższe 6 miesiecy

14.06.19, 12:23
Tak spontanicznie zrobiłam sobie rozkład na najbliższe 6 miesięcy, tzn jakie widać tendencje itd.

1. Zdrowie - as monet, czyli wg mnie super karta, tym bardziej, że już od dawna wzięłam się za swoje zdrowie, za swoje kiepskie wyniki krwi, zmęczenie. Monety się kojarzą z cielesnością, więc pewnie zbiore się w sobie, żeby zacząć ćwiczyć :p

2. Finanse - 7 buław (6 monet) - czyli będę musiała walczyć o pozycję, pieniądze, nieraz liczyć na pracodawców. Może ktoś bedzie chciał ode mnie coś pożyczyć i to jest ostrzeżenie?

3. Życie uczuciowe (nie tylko miłość, ale i przyjaciele) - Głupiec (Gwiazda) - czyli tu jasne, sami nowi ludzie, raczej przychylni, może trochę imprezowi, ale ogólnie wszystko ok.

4. Praca - as kielichów - raczej żadna ze mnie artystka, więc szlabym raczej w kierunku jakichś naprawdę bardzo fajnych możliwości. Dociagnelam 4 buław i 3 buław, więc może wyjazd jakiś lub praca w rodzinnym gronie? Teraz to ja już nie wiem uncertain

5. Rodzina - 3 monet - dziwne, może tak się skupie na pracy, że rodzina będzie na dalszym planie. Ewentualnie zaangażuje się w pracę w firmie taty (na razie mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe) i na rodzinę będę patrzeć przez pryzmat tej wspólnej pracy właśnie.

6. Ostrzeżenie - 4 mieczy - nie marnować czasu, nie przegapić okazji, uważać na swoje zdrowie, pilnować go. Być czujnym na okazje i nie folgować sobie.

7. Niespodzianka miła - rycerz buław - jakiś wyjazd, łączy się z ostrzeżeniem i poprzednimi kartami :p

Najbardziej mnie zastanawia to 7 buław przy finansach uncertain
Byłoby mi miło, gdyby jakaś mądrzejsza ode mnie osoba mi coś podpowiedziała smile chciałabym tylko dodać, że jestem bardzo młoda osobą, więc wszelkie sprawy typu maz, dziecko odpadają big_grin

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.