Dodaj do ulubionych

rozkład decyzja

16.06.19, 13:03
Cześć.

Od niedawna mam nową pracę, w której nie najelepiej się czuję (głównie ze wzgledu na atmosfere) i postanowiłam zadać pytanie kartom co robić, czy powinnam zmienić pracę?

Obecna sytuacja - Błazen - to fakt, jestem nowa w pracy, początkująca w tym obszarze.
Co powinnam zrobić? Rycerz Monet Opis jej pokazuje na stabilność, brak "ruchu" w tej karcie. Nie wiem więc jak ją zinterpretować też ze względu na kartę obok ->
Co będzie jak postąpie tak jak karty mi radzą? - As Buław- czyli zmiany, nowa praca, nowy etap. Karta ta wskazuje żeby posluchać rad tarota, ale nie wiem jak zinterpretować tego rycerza monet. Mogę prosić o pomoc?
Edytor zaawansowany
  • sevrena 14.07.19, 12:46
    Na pracy trzeba się ZNAĆ. Przynajmniej mieć stopień wymagany dotego zawodu. Atmosfera współcześnie to nie wszystko, a Ryerz Monet, nawet jeśli nie odwracasz kart, sugeruje nie tylko lekkie ograniczenie, ale i komercję, i rozwój- np. jeśli idzie o biznes. Jeśli więc jesteś "świeża" i jak mówią karty, same prez ten poziom "przeskakując" to razem z Blaznem, kiedy już nauczysz się na pewnym stopniu tego zawodu, wejdziesz na pewien etap w nim rozwoju. Rycerz nietylko CHCE się rozwijać, on sugeruje, że dobry zawodowiec nie jestwpracy malkontentem, on tam jest po to, żeby zdobyć i doświadczenie, i zacząć być cennym pracownikiem, którego nie jest łatwo zepchnąć ze śieżki. W przypadku jednak kiedysię załamiesz, zostaniesz znów Głupcem, zamiast zdobyć sta pracy.
    Tak ja to widzę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.