Dodaj do ulubionych

Relacja na uczelni

19.06.19, 14:32
Witam, czy mogę prosić o interpretacje rozkładu?

Postawiłam rozkład "ukryta kieszeń" na relacje między mną (studentką, za rok kończę studia), prowadzącym zajęcia. Nigdy nie sądziłam,że wykładowca może zawrócić mi w głowie,ale niestety stało się uncertain Proszę bez oceniania.

1 karta - Jego cel w stosunku do mnie? Gwiazda

2 i 3 Co partner o mnie myśli? As buław i 5 buław ( dodatkowo wyciągnęłam przy Asie buław 10 pucharów i przy 5 buławach as monet)

4 i 5 co do mnie czuje ( jego wewnętrzne odczucia) Królowa Buław i 6 pucharów ( dodatkowo wyciągnęłam 10 buław przy królowej i 4 puchary przy 6 pucharach)

6, 7, 8 Jak on zachowuje się wobec mnie? Śmierć, koło fortuny, paź mieczy

9, 10, 11 Co zamierza zrobić w najbliższym czasie? 8 monet, Słońce, IX pucharów

12 Co ukrywa? Król monet

13 Co powoduje,że musi to ukrywać Cesarz.

Interpetacja

I. Gwiazda - wg.mnie oznacza,że zwrócił na mnie uwagę, że mu się spodobałam jako kobieta,że chciałby coś więcej, ale coś może stać na przeszkodzie i chce to pozostawić w świecie "marzeń:,gdyż uważa,że nie ma szans na rozwój tej znajomości,choćby ze względu na to,iż on jest wykładowcą (co prawda młodym),a ja studentką. Chyba,że gwiazda tutaj jako ostrzeżenie,że to ja robię sobie nadzieje wobec niego. Ogólnie jak patrzyłam na interpretacje tej karty w internecie,to zazwyczaj daje pozytywny przekaz w uczuciach. Tutaj jedno z interpretacji i ja to też tak widzę Internet :" Gwiazda-Jeżeli nie jesteśmy z tą osobą w związku mówi o nadziei, optymistycznej myśli że związek "rozkwitnie", ale w danej chwili ktoś tylko wzdycha.. związek jest z jakichś przyczyn niemożliwy do spełnienia.

II. Co o mnie myśli ?. 2 karta As buław - co prawda intuicyjnie as buław zawsze mi się kojarzył z energią seksualną i tutaj też tak może być. Znowu widzę to tak,że spodobałam mu się i myśli o mnie. 3 karta, to 5 buław - dosłownie bije się z myślami, zastanawia się co ma począć. Plus As monet - wie,że to ryzykowne, zastanawia się czy warto właśnie zaryzykować, nie jest pewny czy ja jestem nim zainteresowana. Internet : "As monet mówi, że decyzja jest podyktowana nie tylko uczuciem, ale także rozumem i idącą za tym odpowiedzialnością

III. Co on do mnie czuje (jego odczucia)? .Karta 4 ,to Królowa buław. Tak, podobam mu się, działam na niego hmm... pobudzająco? 6 pucharów - przypomina sobie swoje uczucia,stan zauroczenia z młodości? Patrzy na mnie z czułością lub myśli,że jestem zbyt młoda? ( a mam 25 lat)

IV, " Jak on się zachowuje wobec mnie" Karty 6,7,8. - Śmierć, Koło fortuny, Paź mieczy I tutaj mam problem . Od razu intuicyjnie pomyślałam,że to ma związek z obcięciem przez niego włosów tongue_out,gdyż dzień wcześniej przeczytałam gdzieś na forum,że jak mężczyzna się zauroczy,to obcina włosy, zmienia styl ubierania i na drugi dzień jak go zobaczyłam,to właśnie ściął włosy, a miał w sumie długie jak na faceta. Ale tutaj naprawdę ciężko mi zinterpretować te karty.

V. Karty 9,10,11 - 8 monet, Słońce, IX pucharów. Co zamierza zrobić? działać? Starannie, powoli,ale działać w tym kierunku,żeby znajomość się rozwinęła.

Ostatnie karty widzę tak,że jest po prostu moim wykładowcą (już nie będzie mnie uczył) i wie,że mu nie wypada wchodzić w jakieś relacje ze studentką.

Eh, wiem,że ta moja interpretacja jest taka strasznie pozytywna, naiwna i dająca nadzieję,ale szczerze nie wiem jak inaczej mogłabym to zinterpretować. Dlatego proszę Was o pomocsmile
Edytor zaawansowany
  • yorka83 19.06.19, 16:04
    a czy czasami pan nie jest zajety?krol monet, cesarz. niby karty pozytywne do ciebie, ale facet wydaje sie byc dla ciebie niedostepny.
  • lola25800 19.06.19, 16:36
    Też to przeczuwam,że zajęty właśnie sad. Ale ta dostępność może wynikać też,że jest moim wykładowcą?
  • lola25800 19.06.19, 19:57
    Eh, postawiłam karty, na to czy ma kogoś i : 7 pucharów, królowa monet, dwa miecze i dołożyłam pod spodem Cesarzowa, wisielec, 8 pucharów sad Czyli wychodzi na to,że ma i to coś poważnego
  • yorka83 20.06.19, 09:29
    tak
  • lola25800 24.06.19, 16:59
    Ktoś coś jeszcze może napisać?
  • kamerados 27.06.19, 07:25
    Owszem,Śmierć mówi,że, jak mówisz, wasze układy się "skończyły", a 6Pucharów - no, że poniekąd traktuje was jak dzieci sobie powierzone.
    Gwiazdę - nie wiadomo, pozytywną czy negatywną - zrzucam na układy astro i chęćspodobania się, z tymi 9 Pucharami, otoczeniu. "Dziewczyna Ratownika" robi na mężczyznach wrażenie, i i tak będzie chciał być atrakcyjny dla otoczenia, dlaczego ma to być "nie dla studentek"?Jeden zmoich kolegów ożenił się w trakcie wykładów ze studentkąostatnich lat, i do dziś sąszczęśliwi, prowadzą też razem pracę naukową, jak para Curie. Kiedyś- Słonce - musi pomyśleć o założeniu rodziny, a lato sprzyja temu, mimo że Koło Fortuny i Paź wskazuje, że pomiesza nieco wszystkim młodym szyki, wstępując w nowe relacje. Napewno myśli o tobie, że jesteś ambitną studentką.. ;D Ostatnie karty zinterpretować trudno, kładziesz je jak każda zakochana pani, nieco zbyt ogólnie. 9 Kiel. to rzeczywiście atrakcyjność,ale jak na "poważne" związki to dużo w tych kartach retrospekcji,no i Słońca - dziecinnych wspomnień mlodości.

--
    Nie wiadomo, czy mnie ktośtam nie oczerni
    Nie wiadomo, czy w lód nie zakuje zima zła...
    Za powiekami mija Czerwony Październik,
    Pod powiekami unoszę sen i mówię - cicho sza! (Revolutions)
  • lola25800 27.06.19, 15:46
    dzięki smile Raczej czuję,że nic z tego nie będzie i to tylko chwilowe moje zauroczenie, które pewnie zaraz mi przejdzie smile Taki czas
  • kamerados 28.06.19, 11:30
    Ojj, jedna moja koleżanka to się nawet w księdzu zakochała raz...

--
    Nie wiadomo, czy mnie ktośtam nie oczerni
    Nie wiadomo, czy w lód nie zakuje zima zła...
    Za powiekami mija Czerwony Październik,
    Pod powiekami unoszę sen i mówię - cicho sza! (Revolutions)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.