Dodaj do ulubionych

Urlop wypoczynkowy?

22.06.19, 10:57
W połowie lipca zaczynam urlop wypoczynkowy, nie mam żadnych planów gdyż jestem sama, poza tym mam małe dziecko, a nie jestem zmotoryzowana więc ciężko mi się gdzieś dalej z nim wybrać. Myślałam, żeby pojechać na wieś do rodziny, ale nie wiem czy logistycznie uda mi się to zorganizować gdyż to kawał drogi.
Zapytałam więc, jak minie mi tegoroczny urlop wypoczynkowy?:
Król pucharów, 9 buław, Cesarzowa
Raczej mało aktywnie, chyba głównie w domu na opiece nad dzieckiem, może uda mi się tylko trochę pobyć nad wodą (król pucharów - na karcie widać jakieś jezioro lub wodę) oraz na łonie natury (9 buław - na karcie widać polanę i las). Dopytałam więc, czy uda mi się na urlopie wyjechać gdzieś dalej poza dom:
Odrodzenie, Rydwan, Paź monet. 6 mieczy - tak, uda się gdzieś pojechać zapewne z dzieckiem razem (paź monet) wybierzemy się gdzieś nad wodę (Rydwan - wyjazd, droga, 6 mieczy - przeprawa statkiem przez wodę, może więc wyjedziemy gdzieś nad wodę).
Oczywiście proszę o pomoc w interpretacji tych kart smile
Edytor zaawansowany
  • mala_mi_2018 24.06.19, 19:50
    Karty w pierwszym pytaniu jakby stoją w opozycji do tych w drugim pytaniu, choć dotyczą podobnych rzeczy - pierwsze to karty statyczne, a drugie oznaczające drogę, przemieszczanie się gdzieś dalej. Myślę, że na urlopie tym będziesz dużo relaksować się i odpoczywać ale gdzieś poza domem, na jakimś dalszym wyjeździe, gdzieś nad wodą głównie (jezioro raczej niż morze), w towarzystwie kogoś z rodziny (ze strony Króla pucharów - ojca lub brata, czyli wujostwo lub z rodzeństwem lub rodziną ze strony ojca)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.