Dodaj do ulubionych

pomoc w interpretacji

22.06.19, 14:46
Hm...koleżanka prosi o pomoc w interpretacji, a ja nie wiem czy mam rację...otóz znają się tylko z widzenia...

zapytała o
1) czy owy mężczyzna jest nią zainteresowany,czy chce ją poznać? 9 buław i Król mieczy 5 buław
2)co ona powinna zrobić? Koło fortuny
3)Czy ma kogoś ? 3 denarów Cesarz
4) czy ona ma szanse? 6 denarów 6 buław Siła

Nie wiem jak to ugryźć....
On czeka na ruch z jej strony?,ona powinna zmienić swoje postępowanie ? zmienić sytuację....czyli zrobić być może jakiś ruch w jego stronę.... jeśli chodzi o niego to wydaje się że poznał kogoś dla niego interesującego.....(mówię o innej kobiecie)
I myślę, że ona ma szansę, tylko musi dać się poznać?
Znają się tylko z widzenia, mówi że on próbuje patrzyć w oczy ale ona jest nieśmiała i myśli że on stwierdziła że ona nie jest zainteresowana

dziekuję z góry za pomoc
Edytor zaawansowany
  • mala_mi_2018 24.06.19, 20:01
    ad 1 - nie jest, co najwyżej może się z nią podroczyć i narobić jej nadziei ot tak żeby zagrać jej na nosie jak to król mieczy (bywa zimny i złośliwy)
    ad 2 zdać się na los, nic na siłę, nie inicjować nic
    ad 3 tak, ma kogoś na stałe
    ad 4 co najwyżej na szybki romans, znajomość oparta głównie na seksie i przyjemnościach, widać możliwość zdominowania kogoś i podbicia poprzez seks

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.