Dodaj do ulubionych

Kłótnie u dzieci -proszę o pomoc w interpretacji

24.06.19, 21:07
Dzień dobry,

proszę o pomoc w interpretacji poniższego rozkładu. Otóż od kilku dni u dzieci mojej znajomej , którzy są jednocześnie moimi sąsiadami słychać kłótnie. Bardziej to on się na nią wydziera.... Dziś wrócili z wakacji . Jeszcze nie zdążyliśmy porozmawiać ,a tam już awantura.....

1 Dlaczego on tak krzyczał ? - SĄD- manifestował swoje zdanie, oceniał ją/ jej zachowanie . sąd kojarzy mi się z wyrażaniem opinii o kimś, o czymś.....
2. Czego dotyczyła kłótnia - AS PUCHARÓW- ich relacji, ich związku
3. Co on teraz zamierza teraz zrobić - GŁUPIEC - poszuka nowych pomysłów, niepodobne żeby szukał pocieszenia....
4. Co ona teraz zamierza zrobić - 3 puchary - myślę, że tutaj zadział negatywny aspekt karty - coś jakby pozwoli sobie na więcej niż dotychczas....
5. Co dalej wydarzy się między nimi - 2 puchary nadal będą razem
6. Jak on będzie teraz zachowywał się wobec niej - 3 buław - manifestacja siły, będzie wprowadzał swoje porządki
7. Ona wobec niego rycerz mieczy- on skupi się na czynach a ona na intelekcie, będzie mu dogryzać , drażnić się z nim ....

No nie fajnie wg mnie to tak wygląda jakby ona coś zbroiła, a on był zbyt porywczy. On może się pokusić się o zdradę ( głupiec, 3 buław) a ona jakby miała zbyt luźne podejście do tego wszystkiego ( 3 puchary).
Czy może ktoś podsunie jakiś pomysł na tę interpretację ???
Będę wdzięczna smile
Edytor zaawansowany
  • oyala 24.06.19, 22:30
    bardzo dziwaczna wróżba. Nie rozumiem dlaczego oceniasz/wglądasz w życie sąsiadów bez ich wiedzy i zgody. Same bzdury tu wypisujesz.

--
    oyala@gazeta.pl
  • errica 24.06.19, 23:01
    Nie musisz rozumieć dlaczego te karty postawiłam. Jeśli chcesz pomóc w interpretacji to zapraszam. Jeśli nie to daj aobie spokój z takimi uwagami.
  • oyala 25.06.19, 03:21
    skoro, wg ciebie, nie muszę rozumieć (pewnie inni również), to jak interpretować coś, do czego stawiane są restrykcje?? Mam przytakiwać twoim wymysłom??

--
    oyala@gazeta.pl
  • errica 25.06.19, 05:37
    Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem kobieto.
    Przyszłaś tutaj, żeby się wykłucać....
    Napisałam wyraźnie - zapraszam do interpretacji.
    Karty położyłam na prośbę mamy tej dziewczyny, ale po co opisywać - chodzi o moją interpretacje. Więc albo zaspokoisz swoje ego w inny spokój albo id-ź stąd i nie wracaj.
  • oyala 25.06.19, 15:22
    errica - agresja w tobie aż kipi, jesteś niegrzeczna i robisz błędy ortograficzne. Ta złość nie pomaga w Tarocie. I nie rozkazuj, gdzie kto ma iść lub wracać albo nie.

--
    oyala@gazeta.pl
  • errica 25.06.19, 15:42
    A w dupe się pocałuj
  • oyala 25.06.19, 19:04
    słownictwo godne "Tarocistki".

--
    oyala@gazeta.pl
  • errica 25.06.19, 19:09
    Kobieto....przyszłaś tutaj narobić zamieszania....nie znasz się na tarocie. W niczym mi nie pomogłaś wręcz przeszkadzasz. Pytania : po co, na co itd zostae dla siebie.
    Postaeiłam karty, wstępnie zinterpretowałam i czekam na propozycje.
    Nie mam ochoty odpowiadać na Twoje zaczepki : dziwne pytania, po co ta wróżba.
    Daj spokój kobieto.
  • kamerados 27.06.19, 07:45
    Dziewczyny, nie kłóćciesię, w końcu próba ingerencji przy ostrych kłótniach nie jest niczym złym, u nas para podzieliła chyba wszystkie meble na pół przed rozwodem, a ona wyrzuciła go zdomu i sypiał o 4 na klatce u mnie przed drzwiami. ;D. Innym razem, wyszło na jaw molestowanie dziewczyny rankiem przez b.chłopca, byliśmy zmuszeni zaoponować, właśnie przez krzyki ipłacze wyszło to na jaw.
    Trochę inne karty wyszły, ale minimalnie. KBuław i Władca kontra Cesarzowa, gdzie ona usłuje złamać pałeczkę, to dość normalne, docierającej się parze zachowanie, aoni stanęli właśnie przed koniecznością zatrzymania ciążących na nich obowiązków na nowej drodze. 7 Buław,10 Buław, Król Pentakli. - Nie mogąc sobie poradzić kierują agresję przeciwko sobie, mimo, że siękochają i nic tego nie zmienia (Kochankowie), ale na "nowym polu" ( Głupiec) czują się bez wsparcia, brak doświadczeń w stos.do przekraczającej ich możliwości sytuacji jest widoczny, i jedno zrzucawinę na drugie (para Mag/Kapłanka). Zapewne oskarżająsię, że on nic w kierunku "lepiej nie robi, czy jakoś tak, w nowej sytuacji reagująjak na swoje wyobrażenia dziecinnie, i stąd ten Rycerz Mieczy na końcu, jako że niedojrzałość jeszcze nikomu nie przyniosła kokosum, a wrzaski nic nie zmienią. Mają jednakże wszystkiego dosyć, 10 Buław jest tego dowodem.

--
    Nie wiadomo, czy mnie ktośtam nie oczerni
    Nie wiadomo, czy w lód nie zakuje zima zła...
    Za powiekami mija Czerwony Październik,
    Pod powiekami unoszę sen i mówię - cicho sza! (Revolutions)
  • errica 27.06.19, 08:12
    Kochanie...ja tu mam inne karty, ale dziękuję za Twoją odpowiedz.
  • errica 27.06.19, 08:47
    Kochanie...dziękuję że odpisałaś, ale moje karty są zupełnie inne.
    U sąsiadów nadal krzyki. Oni mają dzieci choć ich płaczu nie słychać. On tak krzyczy nawet o to, że do niej mówi a ona go nie słucha......
  • kamerados 28.06.19, 12:05
    www.youtube.com/watch?v=PfZeXuJ8UYI

Ciągle to słyszymy w nowych odsłonach big_grin
    Znany - mój ulubiony, kiedyś Perfektum Librum.
    wróżbitom gdyby się kartynie dublowały to byśmy ni byli sobą, niemasz sięczego wstydzić, nawet interpretacja podobna.
    władca i władczyni w negatywnym aspekcie to to co napisałaś, o tych prowokacjach, no i RMieczy, że agresja nie ustanie mimo że nadal się kochają - Kochankowie i para Kielichów mają podobną wymowe.
    Władca ma tendencje do agresji jednak,a KBuł może nawet się upije, ona jako Cesarzowa też tu jako negatywny archetyp pasuje, wszystko wskazuje, że mój Krzyż Celtycki, gdzie Głupiec to jedynie pozytywny przeszły schemat odpowiedzi na wymagające układu i stres powoduje u sąsiadów i rodziny stres, żemoże dojść do rękoczynów, no i nie "wyłapiecie" tych awantur, które robią się niniejszym coraz bardziej zaciekłe i karczemne.
    Niemiej mi za złe, ale warto spawdzićczasami, czy układ się potwierdza ;D tu akurat owszem.

Życzę miłego oglądania i słuchania - tym razem nowy zespół, ale też ciekawa interpretacja ...kłótni małżeńskiej.

--
  • errica 28.06.19, 17:59
    Kurczę. ...ciekawe co to za " nowa sytuacja " .... I mam nadzieję że jeśli są rękoczyny....to ona leje jego a nie on ją....
  • errica 28.06.19, 18:26
    Gdyby mnie mój narzeczony przyłożył to od razu bym się odkochała. Mam takie przeczucie, że to ona " coś" nabroiła.
    Władca zgadza się w 100 %. Oni żyją pod jego dyktando.
  • errica 28.06.19, 18:47
    A tak szczerze to mi tu się widzi zdrada. . sad
  • kamerados 29.06.19, 12:05
    Czasami nie do końcajest ważneo co choedzi, zwłaszcza kiedy chodzi o to że nie słuchają się już nawzajem. Pewno też nie powiedzą, ani mamie, ani nikomu innemu, onajest u mnie w kartach jako Cesarzowa też "gwoździem sytuacji", ale o ile dobrze pamiętam, to zawsze u moich rodziców zdrada to było na końcu, czesto po wszystkim jak już sie nakłócili, to mieli parcie na zdradę. Na początku niby to chodzi o coś innego. Albo on popatrzy krzywo na dziewczynę ratownika, no i nieco w bok, albo ona czuje się za gruba... niedawno w internecie były przykłady na odchudzanie , bardzo mi się podobały.Ważne póki co dla tej pary jest, że jak mają naprawdę kłopoty, z kasą, czy firmą,i dzieci, to muszą przyhamować, a nie w kółko dokładać oleju do ognia, prztyczek w nos to jest jeden, ale jeśli już dochodzi do paru tygodni to się ta laba musi zakończyć. Dlaczego nie wesprą się u teściów? Coś Tarot mówił? Bo tak to jeden i drugi wykazuje zero wzorców, jak Głupiec zwykle, a 7 Buław, 10 Buł. świadczy o trudnej, przekraczającej ich możliwości sytuacji.

--
  • errica 29.06.19, 12:58
    Ja tu bez przerwy widze jego rodzine.
    Jej wcale...może właśnie przesyt gości z jego strony. Może jej to ciąży
  • kamerados 29.06.19, 20:45
    Pewno, któż kocha teściową,może ta Cesarzowa we wróżbie to ona? Ja mam takie uchrza...ne stosunki w rodzinie, Cesarzowa kontra Władyka odwrócony od niej ...Matka, siostra, żona kontra pan domu...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.