Dodaj do ulubionych

Próba o interwencję

21.07.19, 13:46
1 karta: Co on wnosi w tą relację? - przyjaciel osoby pytającej. Księżniczka mieczy

2 karta: Czego ona oczekuje od niego? - osoba pytając Aś mieczy.

3 karta: Czy on jest mną zainteresowany? - przyjaciel osoby pytającej. Mag

4 karta: Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska? - przyjaciel osoby pytającej. 5 buław

5 karta: Powinnam wykonać pierwszy ruch w jego stronę? - osoba pytając. Gwiazda

6 karta: Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy? Król buław

7 karta: Jeśli tak, czy związek będzie trwały, czy zaledwie romans? 7 kielichów

Mam swoje przemyślenia, ale lepiej jak ktoś obiektywnie spojrzy na sytuację...
Edytor zaawansowany
  • misboaa 21.07.19, 18:28
    W Szkółce tarota takie są zasady.
  • neftyda.hell 21.07.19, 19:18
    Ok tak ja to widzę
    1.ksiezniczka mieczy-niezdecydowanie i wachanie, ponadto konflikty i cynizm
    2.as mieczy--rozsądne decyzję, trzeźwość myślenia, emocjonalny chłód?
    3. Mag - Jest zauroczony i zafascynowany
    4.5 buław-toczy walkę podjazdową, odpycha mnie i przyciaga
    5.gwiazda-tak
    6. król buław - jesli obydwoje będziemy chcieli stworzymy zwiazek
    7. 7 kielichów- Będzie to związek toksyczny, przesiaknięty sexem który z czasem stanie się rozczarowaniem
  • neftyda.hell 23.07.19, 09:44
    ...
  • uhuhana 30.07.19, 09:28
    Dlaczego ksiezniczka mieczy? wtf? Nie krolowa? smile
    Co on wnosi - w negatywie moze byc cynizm i krytyka, a ogolnie mocny charakter, ocenia dosc surowo, mozliwe, ze dlatego, ze "swoje juz przeszedl"; czego ona oczekuje - obiektywnego i logicznego podejscia do sytuacji, fair play, zrozumienia, rzeczowosci, rozmowy, negocjacji - zalezy, o co pytasz; czy on jest zainteresowany - na maga uwazaj. Jest zainteresowany, ale mag to taki kretacz, moze nie do konca byc uczciwy, moze owinac wokol palca wg wlasnego widzi mi sie. 5 bulaw to nerwowosc. Jestes pewna, ze jest wolny, a nie w burzliwym zwiazku i ma np. dosc partnerki, ktora mu "truje"? Mozesz wykonac ruch w jego kierunku, on oczywiscie zareaguje jak ten krol bulaw, ale nic fajnego z tego nie bedzie, iluzja... Sprawdz lepiej, czy on nie ma baby smile A jesli ma a strzela oczami na boki, to tez sie zastanow, czy z takim warto smile
  • neftyda.hell 31.07.19, 19:45
    Księżniczka mieczy odpowiada w mojej tali giermkowi /paziowi mieczy...
    Dzięki za interpretacje jest bardzo prawdodobna... jednak nic mi nie rozjaśnia 🙂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka