Dodaj do ulubionych

Zamiary eksa

05.08.19, 12:02
Witam.
Zostałam kochanką eks- męża. Sytuacja jest skomplikowana i sama się dziwię, że się wpakowałam w coś takiego.
Zapytałam jakie zamiary ma eks w związku z naszą relacją na przyszłość i wyszedł kapłan+6 denarów+sprawiedliwość.
Ma poważne zamiary?
Edytor zaawansowany
  • andgie 05.08.19, 22:40
    Jesli wszystkie w pozycji prostej, to tak, byly ma nadzieje na odbudowanie relacji malzenskiej.
  • ula-pula 06.08.19, 01:21
    Dziękuję za odpowiedź. Nie stosuję pozycji odwróconej.
  • lusole 06.08.19, 10:18
    Praktyka mnie nauczyła, że jeśli nie odwraca się kart, to trzeba brać pod uwagę że rozkład może ukazywać również negatywne aspekty danych kart, nawet gdy karta wyszła pozytywna
  • lusole 06.08.19, 10:11
    U mnie nieprawidłowość na końcu nigdy nie pokazała nic dobrego dla związku, najczęściej rozstanie, wg mnie nastąpi jakieś zaburzenie w tej relacji, jedno zaangażuje się bardziej niż drugie, znajomość pozostanie nieoficjalna aż drugiej stronie przestanie to odpowiadać i ponownie się rozejdziecie
  • lusole 06.08.19, 10:11
    lusole napisał:

> U mnie nieprawidłowość
    oczywiście mialo być "sprawiedliwość"
  • ula-pula 06.08.19, 11:23
    Nasza relacja to wielka niewiadoma i tajemnica. Nikt o niej nie wie. Nie ukrywam, że męczy mnie to. Miałam i mam ogromne wątpliwości.
    Do tej pory złe zdarzenia pokazywały mi się w innych kartach. Jednak sprawiedliwość jest dla mnie niejasna- raz tak raz siak. Niby pokazuje rozwód( w negatywie) ale my jesteśmy po rozwodzie.
    A może ktoś zrobi swój rozkład na moją sprawę?
    Może karty pokazały moje , mimo wszystko, nadzieje?
    Za wszystkie wskazówki dziękuję.
  • uhuhana 09.08.19, 17:03
    ja w tym akurat rozkladzie nie widze wielkich nadziei, rozklad jest dosc niejasny - w sumie nie uzylas zadnego konkretnego rozkladu tylko tak wyciagnelas karty, wiec, tak jak poprzedniczka pisze, nie do konca da sie trafnie okreslic, co dana karta znaczy, ale poniewaz w srodku masz 6 denarow, ktora w tym wypadku idealnie pokazuje trojkat (czy on zdradza obecna partnerke z toba?) powiedzialabym, ze facet znalazl sobie "idealny srodek". Tak mu dobrze. Jesli jest uczciwy (tzn nie zdradza nikogo z toba) to wtedy ewentualnie mooooze jakas nadzieja jest wink Ale wyskoczyla 6 denarow dlatego mniemam, ze sytuacja jest nieczysta i takowe ma tez intencje wink Z lewej baba, z prawej baba, nic, tylko brac wink
  • ula-pula 09.08.19, 19:36
    Może pokuszę się o rozkład ale łatwiej mi zadać pytanie i wyciągnąć 3 karty jako odpowiedź. Ciagle się uczę.
    Tak, tkwię w trojkącie.
    6 denarów oznacza trójkąt? Nie doczytałam tego.
  • andgie 09.08.19, 20:11
    A mnie zawsze 6 denarow kojarzylo bardzo uczciwie, pieniadze duze I zdobyte w sposob uczciwy.
  • ula-pula 09.08.19, 22:56
    Mi z równowaga, dajesz- dostajesz, dzielisz się(w uczuciach.)
  • uhuhana 10.08.19, 09:57
    to jest bardzo podstawowe znaczenie i absolutnie nie jedyne. Oczywiscie, ze na karcie mezczyzna dzieli sie, czesto sprawiediwie, po rowno, swoim dobytkiem z innymi - ale znaczenie kart "dopasowuje sie" pod konkretne pytanie. No w tym przypadku ewidentny trojkat.
  • ula-pula 10.08.19, 14:37
    Ok. Dziękuję. Ale skoro ja wiem o trojkącie tzn., że chce utrzymać trójkąt? Dobrze rozumiem?
  • mala_mi_2018 10.08.19, 15:24
    u mnie 6 monet często oznaczało, że jedna to jedna strona głównie daje a druga bierze, może dlatego że nie stosuję kart odwróconych, a w negacji ta karta oznacza m.in. zaburzenie pomiędzy dawaniem a braniem. Sprawiedliwość na ostatniej pozycji w połączeniu z 6 monet - rozstanie po logicznym rozważeniu faktów, z powodu tego że jedna strona bardziej się stara i angażuje niż druga
  • uhuhana 11.08.19, 10:45
    jesli chcesz znac szczegoly, zrob rozklad, zadaj dodatkowe pytania, ja nie chcialabym ocenic go niesprawiedliwie (chociaz fakt, ze zdradza mi juz wystarczy wink Z samych tych trzech kart to ja bym rzeczywiscie tak powiedziala, ze jemu trojkat pasuje. 6 monet przy papiezu moze oznaczac, ze to taki typ ktory na zewnatrz pokazuje sie od "moralizatorskiej" strony, a w rzeczywistosci niezle ma za uszami. Sprawiedliwosc to wybor poparty logika, w pewnym sensie kalkulacja, pokazuje dazenie do wprowadzenia rownowagi pomiedzy stronami - mozliwe, ze on sobie taka "rownowage" znalazl i calkiem dobrze sie w niej odnajduje. To jest jego punkt widzenia, jego strona. Kart mowiacych o uczuciach tu nie ma. Sprawiedliwosc emocjami sie nie unosi. Ale, jak mowie, mozesz jeszcze sparafrazowac pytanie, nie chce oceniac przez neta kogos, o kim nie mam bladego pojecia.
  • qp 16.08.19, 00:00
    Ex zdradza kogoś? Jeśli nie, to wie o tym drugim? Pytam wyłącznie w kontekście tych kart (Kapłan, 6 denarów, Sprawiedliwość).
  • ula-pula 17.08.19, 10:27
    Ex zdradza ją, z którą najpierw zdradził mnie.
  • qp 17.08.19, 10:55
    Z jakiej talii losowane były te karty? Przypatrz się uważnie karcie 6 monet z talii Ridera Waite`a, bo tam widać pana zamiary i jaka jest Twoja i jej rola w tych jego zamiarach, co bardzo słusznie zauważyła tu już @Uhuhana. Przy TAKICH kartach można też odwrócić to pytanie i spytać się siebie o swoje zamiary względem ich i samej siebie, bo nie powinno być to mnie ważne od czyjejś łaski, lub niełaski....
  • ula-pula 17.08.19, 23:46
    Karty jakie posiadam to tarot archetypowy. Niektóre karty , szczególnie arkana małe , różnią się od RW.
    W 6 denarow są 2 osoby, jedna bliżej trzyma wędkę, druga dalej- trzyma rybę. Na karcie jest tez waga w równowadze. Jeden wielki denar jest nad osobą z rybą, 5 mniejszych poniżej osoby z wędką.
  • qp 18.08.19, 00:58
    Rozumiem, ciekawe zobrazowanie. Jeśli ten rozkład nie ma ustalonych pozycji, a wróżone jest na sytuację z gruntu negatywną, to często karta środkowa mówi o sednie problemu... Też jestem zdania, że lepiej użyć konkretniejszego rozkładu na sprawę tak złożoną, ale w sumie, to i bez kart można spróbować odpowiedzieć sobie na powyższe pytanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka