Dodaj do ulubionych

Rozloze tarota na jedno konkretne pytanie

16.08.19, 10:51
w ramach nauki smile kto pierwszy, ten lepszy... i przepraszam z gory, jesli nie wyjdzie, ucze sie smile
Edytor zaawansowany
  • qp 16.08.19, 10:59
    O! W jakim języku (ojczystym, czy drugim) będzie korzystniej dla mnie pod względem rozwojowym rozpocząć projekt (non-profit). Jeśli ma być pytanie mocno weryfikowalne, to proszę pominąć. Pozdrawiam!
  • uhuhana 19.08.19, 09:48
    na chlopaski rozum sie wydaje, ze w obcym ;p ale dzieki za pytanie, rozloze jak bede miala moment smile
  • qp 20.08.19, 22:59
    Przenoszę swoje pytanie, można zająć moją kolejkę, jak ktoś chce, pozdrawiam!
  • uhuhana 21.08.19, 10:04
    Nie boj sie, tamten watek po prostu byl mi potrzebny ;p
  • qp 21.08.19, 11:12
    Uhuhana, uczysz się, więc ucz się na pytaniach, które dadzą Ci konkretny materiał do nauki, a moje pytanie jest nie tylko lekko skomplikowane, ale i nie do końca weryfikowalne... tongue_out Spoko, oddaję kolejkę komuś z konkretnym pytaniem, no chyba że już Uhuhana rozłożyłaś karty, to możesz podać i bez interpretacji, ale jak nie, to ja rezygnuję i przekazuję swoje miejsce następnej chętnej osobie! smile Pozdrawiam!
  • bazarka 21.08.19, 17:47
    No to ja się wepcham big_grin
    Żeby była w miarę szybka weryfikacja - czy do końca września tego roku uda mi się kogoś poznać (obecnie jestem singielką)? smile
  • andgie 23.08.19, 12:44
    Czy jeszcze mozna sie zglaszac? Jesli tak , to pytanie brzmi:
    Czy do konca wrzesnia znajde klienta do mojego nowego biznesu?
  • uhuhana 28.08.19, 23:10
    Rozloze jutro smile
  • andgie 28.08.19, 23:43
    Super smile
  • bazarka 29.08.19, 07:01
    A czy ja się też załapię? sad moje pytanie jest powyżej smile
  • uhuhana 29.08.19, 12:38
    oki bazarka, to jedziemy tongue_out jesli pitole to powiedz wprost, wypisze tez dokladnie jaki to rozklad i co oznacza kazda karta, w celach naukowych ;p Dopisz swoja interpretacje, bylaby super bo nikt cie tak nie zna, jak ty sama siebie smile
    1. Sytuacja wyjsciowa: paz pucharow. No wiec na razie rzeczywiscie jestes singielka, ale w strone mezczyzn spogladasz, mialabys ochote cos zlowic ;p Moze w sumie juz masz kogos na oku?
    2. Przyczyna problemu (dlaczego jeszcze nie znalazl sie jakis pan): 9 kielichow. Mimo checi nie skupiasz sie na razie aktywie na przyszlosci, zyjesz raczej "tu i teraz", spedzasz sporo czasu we wlasnym towarzystwie ale w zasadzie to lubisz. Nalezy sie jednak ruszyc z tego stolka bo facet sam sie nie znajdzie wink
    3. Co przeszkadza w realizacji (dla mnie podobne to do pkt 2, ale tak brzmi rozklad...): ale i wyszla podobna karta, 4 mieczy. Raczej nie dzialasz w tej sprawie, myslisz o tym, ale brak tu ruchu.
    4. Co pomoze: glupiec. W kolo Macieju.... wyjdz do ludzi smile
    5. Co nieuniknione: paz mieczy. Moze, gdybys zadzialala, byloby to na tyle "dziwne" dla osob, ktore cie znaja, ze powodowaloby to plotki, glupie komentarze? Srodowisko srednio sprzyjajace... nie wiem, daj znac.
    6. Wynik: as monet. Tez mala zagwozdka. Znam tarocistke, ktora odpowiedzialaby: jesi sie o to postarasz, poznasz kogos, mozliwe, ze w pracy, bo as to zawsze cos nowego. Natomiast sluchajac wrozki Agafii zapewne powiedzialaby, ze do wrzesnia nie stanie sie jeszcze nic, bo dla niej as monet to ziemia, bezruch. U mnie - ja jestem raczej na tak.
    Poniewaz w tym rozkladzie pozycja 4 oznacza tez czas, ja bym jednak powiedziala, ze masz szanse na poznanie kogos i to dosc szybko. Z kart dociagnietych: moze to byc ciut starszy facet, krol monet, ktory nie do konca by ci odpowiadal. A czy ty nie dostalas juz jakiegos zaproszenia, ktos do ciebie od czasu do czasu nie pisze?
    Rozlozylam jeszcze bez wiekszego rozkladu, na 3 karty, w sumie wyszlo podobnie. Paz monet, 5 mieczy (jedna z dociagnietych kart o ktorych nie wspomnialam wczesniej), 8 mieczy. Mi sie wydaje, ze jak najbardziej ktos moglby sie pojawic tylko kwestia tego, czy bedziesz chciala na niego spojrzec ;P Mozesz nie dostrzec pewnej szansy z wlasnego wyboru.

Odpisz please i poanalizujmy razem
  • uhuhana 29.08.19, 13:24
    Jedziemy teraz z andgie. Przy robieniu rozkladu dla ciebie karty sie sypaly, sygnifikator wyszedl w postaci 5 bulaw, jest nerwowo, konkurencja? Wypadla tez 5 kielichow, generalnie jakbys sie martwila lekko i miala nerwowa sytuacje, wypadla tez 5 mieczy, daj znac wiec czy to prawda czy mam Parkinsona uncertain wink
    Z krotszego rozkladu na 3 karty: bylo, jest, bedzie. 8 kielichow, kolo fortuny, krol mieczy. Zdecydowalas sie zmienic (na nawet juz zmienilas) charakter swojej pracy, poszlas w cos innego niz to, czym zajmowalas sie wczesniej, ewentualnie rozstalas sie np. z firma lub wspolnikiem i poszlas swoja droga. Zmiany nadchodza, nie na wszystko masz realny wplyw (kolo fortuny i los). Krol mieczy - moim zdaniem spotkasz taka osobe (klienta), dociagnieta gwiazda i kochankowie - to bedzie Twoja decyzja, czy podejmiesz sie wspolpracy z nim. Jesli pokazuje sie w krolu mieczy, moze nie byc lekko, wiec nad tym pomyslisz. Uwazaj przy podpisywaniu umowy z nim, bo to moze byc cwaniak, nie daj sie w im wkrecic.
    Z rozkladu bardziej rozbudowanego: tasujac wypadla 9 mieczy, nie wiem, czy az tak sie zamartwiasz? Sygnifikator to diabeł, uwazaj na te umowy no smile jesli takowe sporzadzasz. Albo na wspolprace z danymi osobnikami ogolem.
    1.Sytuacja wyjsciowa: 9 mieczy. Weszlas w cos nowego i zastanawiasz sie, jak to bedzie... Trzymasz sie tych mysli az za bardzo.
    2. Przyczyna "problemu": rycerz monet. Mozliwe, ze sytuacja sie przeciaga, zainwestowalas juz w nowa aktywnosc (finansowo czy po prostu wkladem pracy) i czekasz, az to ruszy i sie rozwinie. Moze sie rozwijac powoli, biznes bedzie wymagal pracy i twojego czasu. Jesli potraktowac go jako osobe to moze rozwlekly sie sprawy ksiegowe/bankowe.
    3. Co przeszkadza w realizacji: krolowa bulaw. Masz taka w otoczeniu, np. partnerka w biznesie? A moze sama nia jestes. Zbytnia kontrola - moze ktos wlasnie z urzedu, albo sama dopinasz guziki, ktore w gruncie rzeczy sa juz dopiete?
    4. Co pomoze: 6 mieczy. Zebranie najpotrzebniejszych rzeczy bez zbednego rozdrabniania sie i zdecydowany krok naprzod, podejscie logiczne, odlozmy emocje na bok, przezwyciezmy obawy. Dzialamy - jest to karta brama.
    5. Co nieuniknione: 8 monet. W rycerzu juz sie pokazalo, praca, praca, praca. Narobisz sie smile
    6. Wynik: 9 pucharow - zadowolenie z biznesu. Poniewaz jednak jestes na tej karcie sama dociagnelam, zeby zobaczyc, czy pojawi sie ten klient - cesarz, kochankowie. Znowu, jak wczesniej - znajdzie sie, ale moze ci ta osoba nie podejsc (zbyt silna osobowisc, wygorowane oczekiwania), ze bedziesz sie zastanawiac nad podjeciem decyzji.

Andgie, rowniez daj znac, czy nie naplotlam glupot... Moze otworzylas przedszkole a ja w klientach samych cesarzy i krolow mieczy hehe. Chociaz mam przeczucie, ze zajmujesz sie czyms bardziej indywidualnym i mozliwe, ze celujesz w kontrahentow zagranicznych.
    Jak juz pisalam, o tarocie co nieco wiem i sporo mi sie juz sprawdzalo, ale byly to sprawy proste. Kontynuuje nauke, chce sie rozwijac i uczyc.... na bledach, za ktore najmocniej.... przepraszam smile
  • andgie 29.08.19, 18:52
    Uhuhana, dzieki za rozklad. Otworzylam biuro nieruchomosci, chce sie specjalizowac w wynajmie. Konkurencja jest duza. Kontrahenci to jak najbardziej Cesarze I Krolowie, wlasciciele drogich nieruchomosci. Faktycznie dosc dlugo sie przygotowywalam do rozpoczecia I boje sie , jak pojdzie. Mialam, ciagle jeszcze mam maly biznesik sprzatajacy, ale ciagne juz go tylko po to, zeby mi przynosil dochod, poki sie nie rozwine w nowej firmie. Zainwestowalam juz troche I wiem, ze trzeba jeszcze bedzie, ale moj budzet jest ograniczony I dla mnie ta firma to troche byc albo nie byc. Jak napisalas o kliencie-cwaniaku, to jeszcze bardziej sie boje, bo podpisywanie umow bedzie wielka czescia mojej pracy.
  • uhuhana 29.08.19, 19:13
    O wow czyli nie popisalam glupot. Wiesz, ten diabel i ostroznosc o ktora wolaja karty nie mowia, ze ktos zaraz cie ogoloci a raczej o tym, ze przy takiej dzialalnosci jasne, konktetne i zabezpieczajace obie strony umowy to mus. Pamietaj ze tarot to nie wyrocznia, a rada. I nie bojta sie smile
  • andgie 29.08.19, 19:45
    Dzieki smile Napisze pod koniec wrzesnia, jak poszlo. Dziewiatka kielichow to dla mnie korzystna karta na przyszlosc, ale obawy sa duze. Mam nadzieje, ze jednak uda sie podpisac korzystna dla obu stron umowe I zaczne zarabiac.
  • uhuhana 30.08.19, 11:34
    klienci wyskoczyli w obu rozkladach, krol mieczy, cesarz, w sumie zalozylas konkretny biznes wiec to normalne, ze wyskoczyli akurat tacy a nie ciamajdy smile kochankowie to tez wspolpraca. Uwazam, ze ruszysz, daj znac smile
  • bazarka 31.08.19, 16:15
    Kochana! Dziękuję Ci za tak długą i szczegółową analizę ♥ jeżeli kiedyś będziesz potrzebowała kart - to wal jak w dym!

"1. Sytuacja wyjsciowa: paz pucharow" - tak jak wspomniałam, jestem teraz sinielką. Rzeczywiście, rozglądam się za facetami wink zarówno w realu, jak i na portalu randkowym. Kilku nawet wpadło mi w oko... no ale cóż, konkretów brak, nic z tego nie będzie.
    "2. Przyczyna problemu (dlaczego jeszcze nie znalazl sie jakis pan): 9 kielichow". Z jednej strony akceptuję, a nawet lubię swoje singielstwo (tyle czasu dla siebie! mogę robić totalnie, co chcę, i nikt mnie za to nie będzie oceniał!). Z drugiej - wiem, że fajnie byłoby kogoś mieć.
    "3. Co przeszkadza w realizacji (dla mnie podobne to do pkt 2, ale tak brzmi rozklad...): ale i wyszla podobna karta, 4 mieczy". - a może to pokazuje takie moje zasiedzenie się w pracy i w domu? Niektórzy single "pokazują się światu" - chodzą sami do kina, do teatru, do kawiarni, do restauracji, na siłownię etc. Ja tak nie robię. Jeśli gdzieś wychodzę, to z towarzystwem smile
    "4. Co pomoze: glupiec". Może rzeczywiście powinnam się gdzieś realnie ruszyć z domu, a nie tylko w internecie siedzieć wink
    "5. Co nieuniknione: paz mieczy". Co do plotek, komentarzy - to na pewno nie, mam sprzyjające i wspierjące mnie w tym temacie towarzystwo smile nie wiem, może jakaś znajomość głupio się zacznie, bo od jakiejś kłótni, spięcia, nieprzyjemnej wymiany zdań, kilku uszczypliwości?
    "6. Wynik: as monet." Ciekawi mnie, co pokaże smile Z mojego doświadczenia - to jest rewelacyjna karta, ale dla par już istniejących - bo pokazuje stabilizację, typu zaręczyny, wspólne zamieszkanie, kupno mieszkania, ślub (moneta jako symbol pierścionka zaręczynowego albo obrączki). Nie wiem, może rzeczywiście kogoś spotkam w pracy?
    "Z kart dociagnietych: moze to byc ciut starszy facet, krol monet, ktory nie do konca by ci odpowiadal. A czy ty nie dostalas juz jakiegos zaproszenia, ktos do ciebie od czasu do czasu nie pisze?" - no na portalu randkowym czasem wymieniam z kimś wiadomości, ale na razie - jak już wcześniej wspomniałam - choć kilku panów mi się spodobało, to konkretów brak. Albo to wskazówka od kart - "skup się teraz na robocie, dziewczyno, nie na uczuciach!" wink
    "Rozlozylam jeszcze bez wiekszego rozkladu, na 3 karty, w sumie wyszlo podobnie. Paz monet, 5 mieczy (jedna z dociagnietych kart o ktorych nie wspomnialam wczesniej), 8 mieczy" - mi się wydaje, szczególnie przez tą 8 Mieczy, że ja się z czegoś wycofam - może z poszukiwania faceta? Albo będę miała jakiś opór, będę chciała się wycofać z jakiejś znajomości? Może będę bała się w coś zaangażować (8 Mieczy), ponieważ mój były mnie bardzo skrzywdził (5 Mieczy), który wybrał pracę i robienie interesów, zakładanie biznesów na drugim końcu kraju (Paź Monet) zamiast mnie (choć mówił, że mnie kocha)?

Końcem września/początkiem października zrobię weryfikację! smile
  • uhuhana 31.08.19, 18:44
    to w sumie dla ciebie tez sie opis zgadza, nie? 4 mieczy brak ruchu w temacie, zasiedzenie jak najbardziej. Daj znac, czy sie jakis nie przypaleta smile 8 mieczy to tez karta internetu, wiesz jesli siedzisz na portalach to cos sie moze i nawinie, tylko wlasnie tam czesto maja tendencje lowic takie osobniki, ktore nam - kobietom srednio odpowiadaja. A jak jakis wpadnie w oko, to nie ma ruchu z ich strony... nie to, ze mam doswiadczenie w portalach, bo nie xD moze zapytaj po prostu jaki bylby dla ciebie najlepszy sposob na znalezienie polowki. Nawet nie po prostu faceta, a skup sie w myslach na tym dobrym dla ciebie. Moze karty cos pokaza. Tu rada byla wyraznie w glupcu, moze wiecej spotkan, nawet tych w gronie ludzi z pracy, bo sie monetowy pokazywal?
  • bazarka 02.09.19, 19:54
    Na razie zapytała kart, czy jeżeli rzeczywiście mam kogoś poznać we wrześniu tego roku, to co to za miejsce będzie - wyszły 3 Monety. Czyli praca, jak nic big_grin ewentualnie jakieś miejsce (budynek) gdzie jest dużo ludzi i/lub pieniędzy (bank?) albo gdzie ktoś coś naprawia (usługi?)
  • ewapatrycja 06.09.19, 08:32
    Ewelina. 01.08.79 uda mi się dostać i utrzymać w pracy w fabryce?
  • zytkoff 12.09.19, 17:22
    Ja mam takie pytanie, jeśli oczywiście miałabyś chęci i czas big_grin big_grin Czy wyjadę w tym roku za granicę do pracy?
    Pozdrawiam
  • pytajka 17.09.19, 08:54
    Jeśli się nie pogniewasz Uhuhananko, to docyam si do Twojego postu.
    Chetnie postawi kartz w ramach nauki.
  • bazarka 17.09.19, 20:52
    Jeżeli chcesz, to mi możesz położyć karty smile
    aby była w miarę szybka weryfikacja - jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe w październiku 2019 r.?
    Obecnie jestem singielką (choć wg kart Uhahanej, jest szansa, że do końca września 2019 r. kogoś poznam) wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka