28.08.19, 19:58
Forumowicze, proszę o pomoc w interpretacji. Mam problem z kolegą z pracy, którego znam od kilku miesięcy i zawsze mieliśmy udane stosunki, jednak od 2 tygodni on radykalnie zmienił swój stosunek do mnie. Zawsze był miły, a od tego czasu zachowuje się wobec mnie dziwnie - unika mnie, nie inicjuje rozmowy tylko pytany odpowiada na pytania, gdy nasz wzrok się spotka to widzę w jego oczach nienawiść, a dzisiaj przesiadł się w inne miejsce (do tej pory siedział obok mnie). Bije od niego chłód i nie wiem z czego wynika to, gdyż zawsze byłam dla niego miła, zabiegałam o rozmowy, pomagałam mu zawsze gdy poprosił bez gadania. Domyślam się, że może tu chodzić o zazdrość, gdyż szefowa pozwoliła mi wychodzić z pracy wcześniej, a jemu odmówiła więc on może myśleć, że mam u niej jakieś względy podczas gdy on nie zna szczegółów tej umowy, gdyż ja te godziny normalnie odpracowuje w wybrane dni. Ponadto ja dobrze dogaduje się z szefową, a on często ma z nią spięcia słowne więc może się mu wydawać, że ona mnie faworyzuje.
Co mówią o tym karty, dlaczego tak się wobec mnie zachowuje? KRÓLOWA MIECZY (KSIĘŻYC), 7 BUŁAW, PAŹ KIELICHÓW - myślę, że faktycznie chodzi tu o moją szefową gdyż ona jest typową królową mieczy, prawdopodobnie on sobie coś wkręca i wyobraża, że ja mam z nią jakieś układy więc woli trzymać wobec mnie dystans na wszelki wypadek gdyż jest wrażliwą osobą i jej się boi, że ja jej niby coś wygadam. Jak sądzicie?
Edytor zaawansowany
  • qp 28.08.19, 22:29
    Nawet bez pytania możesz mu wyraźnie powiedzieć (dla jasności sytuacji), że wcześniejsze wychodzenie z pracy wiąże się z odpracowywaniem tego w wybrane dni i że Ci przykro, że jemu się nie udało tego załatwić, ale Ty nie masz na to wpływu... Prosty komunikat, by nie było niedomówień. Jednak po tych kartach przypuszczam, że w Twoim pytaniu jest drugie dno i pytanie nie jest czysto o kolegę z pracy, co może Twój kolega wyczuwać od pewnego czasu i sprawy związane z pracą są tu tylko pretekstem, by się zdystansować, choćby ze strachu, choćby nieracjonalnego. Jest między Wami różnica wieku, lub ogólnie dojrzałości emocjonalnej? Nie musisz odpowiadać, ale to widać w tych kartach. Kolega zaczął się chronić w sposób, jaki podpowiada mu jego instynkt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka