Dodaj do ulubionych

DONICZKA KOŁO Z DWÓCH PAPIEŻY - PROŚBA O INTERP.

30.08.19, 11:58
Witam, czy ktoś mógłby zinterpretować doniczkę partnerska

KOŁO(V+V) EREMITA(V+IV) MAG(III+XX)
SŁOŃCE(X+IX) KOŁO(VIII+II)
RYDWAN(XVIII+XI)

misja: SĄD (XIII+VII)
środki: WIEŻA (I+XVI)

pierwsza osoba kobieta druga mężczyzna, zastanawia mnie koło z dwóch papieży, i cała doniczka pary, będę wdzięczna za pomoc w interpretacji smile pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • qp 30.08.19, 12:12
    Najpierw Ty musisz sobie zadać pierwszy trud choćby pobieżnej interpretacji.
  • lorlau 30.08.19, 12:22
    początek relacji: związek z przeznaczenia, z numerologii nie mam relacji karmicznej
    rozwinięcie: eremita, chwilowy zastój w związku
    schyłek mag: w magu doczytałam sie, ze mozliwe są zareczyny ślub, dobra komunikacja, wzajemna fascynacja
    trudności: słońce: brak okazywania sobie uczuc? czy moze uzaleznienie partnerów od siebie
    dążenia: koło, hmm nie mam pomysłu jak to ugryźć, może pokieruje tym los, przeznaczenie?
    jak relacja będzie się rozwijać: rydwan- może nastąpić rozstanie? relacja szarpana?
    misja sąd: możliwość założenia rodziny
    środki wieża: z relacji romansowej zbudować związek na solidnych fundamentach, może rozpad relacji? przy tym rydwanie w poz. 6??
  • qp 30.08.19, 12:32
    Coś z tych kart się już Twoim zdaniem sprawdziło, lub sprawdza? Jest relacja, czy jej nie ma w chwili obecnej?
  • lorlau 30.08.19, 12:37
    relacja doszła do eremity, w tej chwili w zawieszeniu, po jednej stronie blokada emocjonalna ze strony Pana, może wynikac z jego pustelnika na poz. 4
  • qp 30.08.19, 12:41
    Muszę lecieć, więc wiele nie napiszę, ale jeśli facet miał od początku partnerkę, czy rodzinę, to pozamiatane. Jak wolny całkowicie, to nie widzę tego i tak lepiej.
  • lorlau 30.08.19, 12:58
    on i ona są singlami po przejsciach
  • qp 30.08.19, 14:28
    Sprawdź wszystkie wyliczenia, od indywidualnych (na wszelki wypadek), by ktoś inny nie interpretował błędnego wyliczenia (jest błąd na pierwszy rzut oka, więc trzeba wykluczyć te w indywidualnych).
  • lorlau 30.08.19, 14:36
    Jest błąd w ostaniej pozycji wieża z I + XV chciałam edytować post ale nie ma takiej opcji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka