Dodaj do ulubionych

rady do końca roku

12.09.19, 17:12
Wrzesień: król mieczy, czyli taka jak dla mnie mała Sprawiedliwość, poza Q mieczy. Odciąć więzy z przeszłości, które nie pozwalają ruszyć do przodu

Październik: Rydwan, ruszać po swoje!!! I kierować się mądrością życiową, nie próbować odzyskiwać tego, co utnę (i ucięłam wink) we wrześniu. Hmmm, fajnie byłoby, gdyby był to jakiś wyjazd za granicę, ale raczej się nie szykuje

Listopad: znowu Rydwan, dociągnęłam Asa buław, czyli jw

Grudzień: Królowa mieczy, gwiazda, 10 kielichów, potem z poprzedniej talii wyciągnęłam ZNOWU RYDWAN, po paru minutach zrobiłam sobie przerwę i wyciągnęłam 6 buław. Tu chyba za dużo kart jak na mnie, nie mam pojęcia uncertain Jakieś zakochanie w kimś żonatym raczej nie w moim stylu, ale tak karty pokazują dziwnie. Może rada odnośnie tego, że w tym miesiącu do osiągniecia sukcesu widocznego w kartach potrzeba być Królową Mieczy?
Edytor zaawansowany
  • krolowa.mieczy 25.09.19, 10:46
    W październiku i w listopadzie możesz przeforsować wszystko, co ci przyjdzie do głowy w zależności jak w rzeczywistości wygląda twoja sytuacja życiowa. Rydwan to nie tylko wyjazdy i sukces,ale też aktywność sportowa (w listopadzie podbija go as kijów), wiara w siebie bystrość umysłu, wolę życia skupiającą się w czakrze splotu słonecznego. As kijów w listopadzie to czysta energia ognia: rób, działaj, czyń bez wahania i rozkminiania. Związany z czakrą korzenia u mężczyzn a u kobiet z silną potrzebą animusa (lub jego projekcji). Rydwan i as kijów oczywiście wskazują na energię męską, odwagę z rozwagą (rydwan), aktywność. Oba są również początkiem procesu (jakiegokolwiek) z wiarą w osiągnięcie celu.
    W grudniu dokonasz podsumowań dwóch miesięcy (Qmieczy) że strony analitycznej: co było ok, co było źle i jeśli zapędzisz się w krytycyzmie do samej siebie to w pewnym sensie możesz uznać poprzednie 2 mce za stracone. "Ratować" cię mogą osoby które uznajesz za rodzinę lub faktycznie rodzina. Poza tym Gwiazda z 10pucharow to ładna sekwencja pokazująca dosłownie Boże Narodzenie (moim zdaniem).

--
    Blog QMieczy
  • krolowa.mieczy 25.09.19, 10:53
    Przepraszam, pomyliłam się: napisałam czakrą korzenia przy Asię kijów a miałam na myśli czakrę sakralną smile

--
    Blog QMieczy
  • zytkoff 26.09.19, 10:22
    Dziękuję bardzo Królowo Mieczy za nieocenioną pomoc smile Tylko że co może oznaczać Królowa Mieczy i kilka pozostałych kart na pozycji stricte rady?
  • krolowa.mieczy 26.09.19, 16:01
    W kartach które wylosowałaś - Qmieczy, Gwiazda i 10 pucharów - jest "konflikt" żywiołów (Gwiazdę traktuję zawsze pucharowo i archetypowo tylko biorę pod uwagę Wodnika bardziej jako utopca niż cechy wodnikowe; cechy wodnikowe ma dwór mieczy, Wieża (Uran z Marsem). Konflikt powietrza z wodą czyli umysłu z emocjami. Jesli weźmiemy tłumaczenie alchemiczno - jungowskie w tym kontekście, to ego i Jaźni (Qmieczy) z nieświadomością (ukazaną zwłaszcza w Gwieździe).
    ok, ale co to oznacza dla ciebie? Myślę, ze to oznacza aby dopuscić do głosu możliwość połączenia sie ze Źródłem (nieświadomością) mimo zbyt racjonalno - zadaniowego trybu życia. Podejrzewam, że nieświadomość będzie dawała ci jakieś znaki, że wewnętrzne dziecko czeka na ciebie (pojawia się 10 pucharów albo jako czynnik wyzwalający ten przepływ nieświadomosć - świadomość albo jako znak, tak nazwijmy, że dotyczy bliskich relacji emocjonalno - rodzinnych). Gwiazda jest nieświadomością, ale też wewnętrznym dzieckiem które jest twórcze i kreatywne a np czeka na integrację i kontakt. Inaczej: Źródłem. Co jest twoim Źródłem? Co się stało, że radość, kreatywność i dziecięca naiwność zostały przysłonione gorzką wodą (to z Junga) Qmieczy? Inaczej: refleksja nad sobą spowoduje rozpoczęcie procesów o zapytanie o własne źródła (samo)świadomości i w połączeniu z wyobrażeniem o sobie (czyli wewnętrznymi przekonaniami o sobie, które nie zawsze są zgodne z prawdą i zawsze są inne niż ludzi o nas) da wgląd mający właśnie gorzki smak wody (inaczej gorzka prawdę). Tą gorzką prawdę symbolizuje Qmieczy. Ale źródła nieświadomości są nadal otwarte dzięki Gwieździe. A 10 pucharów moze je wyzwolić (rozmowa rodzinna, zdjecia, opowieści rodzinne itp).

Dużo pisania, bo chciałam wytłumaczyć od strony psychologicznej a nie "ziemskiej". Myślę, że w jakimś sensie emocje czekają na odkrycie i stopienie błękitno - szarego zimowego płaszczyka.

--
    Blog QMieczy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka