Dodaj do ulubionych

Dlaczego ona się do mnie nie odzywa?

13.09.19, 20:30
Zadałam kartom pytanie o pewną osobę, dlaczego nie dąży do utrzymania bliższych (częstszych) kontaktów.

Sprawiedliwość + 2 mieczy

Nie było nic złego do tej pory, żadnej kłótni czy żalu, ale te karty mówią mi co innego.
Mamy bardzo rzadki kontakt.

Czy jest czymś do mnie uprzedzona?
Jakie jest Wasze zdanie?
Edytor zaawansowany
  • parasomia 14.09.19, 10:12
    On rozważył Waszą znajomość, być może w jego mniemaniu za mało się angażujesz lub starasz, może jest przekonany że to on głównie musi do Ciebie wychodzić z kontaktem lub inicjatywą więc stwierdził, że nie będzie tego już robił. Obecnie jest zamknięty na kontakt
    Inna możliwa interpretacja - facet przeżył rozstanie z kimś i dlatego jest nieotwarty na kontakt, ale bardziej skłaniam się ku tej pierwszej
  • kokoryczko 14.09.19, 10:55
    dziękuję za interpretację smile
  • crymeariver 15.09.19, 09:16
    Uważam, że tu nie ma ani żalu ani kłótni, za to jest chłoda i rozsądna decyzja oraz analiza waszej relacji. Na skutek tej analizy osoba ta doszła do wniosku, że nie warto się angażować w bliższe kontakty.
    Odpowiedziałabym, że faktycznie, ta osoba może być do Ciebie w pewien sposób uprzedzona, to znaczy w głowie ma jakiś obraz Ciebie (niekoniecznie prawdziwy) i to zasiało w niej wątpliwości i przekonanie, że nie warto brnąć w tą znajomość.
  • kokoryczko 15.09.19, 13:54
    Dziękuję za odpowiedź!
  • krolowa.mieczy 19.09.19, 14:01
    Sprawiedliwość jest kartą oceniającą drugą osobę. Osoba, o którą pytasz poskładała w całość fakty lub twoje zachowania / wypowiedzi/ opinie i stwierdziła, że jest wam nie po drodze. Że jednak powiedziałaś(-łeś) kiedy,ś coś, co ją mogło zaboleć lub postawiło twoją osobę w zupełnie nowym dla niej swietle i nie chce utrzymywać kontaktów z tobą. Wg jej oceny / opinii nie jesteś kimś, kto wyznaje podobne zasady (ogólnie rzecz biorąc)

--
    Blog QMieczy
  • kokoryczko 23.09.19, 14:23
    dziękuję za interpretację smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka