Dodaj do ulubionych

co myśli?

27.09.19, 15:35
6 mieczy, Królowa denarów, Rycerz mieczy - zapytałam, co o mnie sądzi jako o osobie pewien mężczyzna, z którym pracuję w jednej firmie od roku, ale słabo się znamy. Dotychczas trzymał się ode mnie z daleka, ale ostatnimi czasami zagląda do mojego pokoju i próbuje zagadać, mniej więcej od czasu kiedy zleciłam mu pewne badanie na potrzeby pewnego projektu.

Myślę, że chyba uważa mnie za osobę inteligentną, z ciętym językiem i własnym zdaniem, dość nieprzystępną i ograniczająca kontakt wyłącznie do spraw zawodowych, ale jednocześnie pracowitą i stabilną?
Obserwuj wątek
    • doris000 Re: co myśli? 27.09.19, 15:41
      zadałam to pytanie, gdyż do niedawna uważałam, że on mnie nie lubi lub nie przepada za moim towarzystwem ale ostatnio z niewiadomych przyczyn jego stosunek do mnie jakby zmienia się na plus
    • anna_b81 Re: co myśli? 28.09.19, 17:13
      Myśli, że mogłabyś być dobrą kandydatką na stałą partnerką, matkę dzieci bo jesteś zadbana, pracowita i inteligentna, ale może mu przeszkadzać dystans Was dzielący, obecnie wydajesz mu się zbyt niedostępna i odległa, trochę nawet zbyt oschła i za ostra

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka