Dodaj do ulubionych

Czy zakończyć tę znajomość i w jaki sposób?

29.09.19, 15:03
Krótki opis sytuacji: mam jednego znajomego, z którym utrzymuję kontakt mailowy. Zauważyłam, że coraz bardziej przytłacza mnie ta znajomość, że on wyładowywuje się na mnie za jakieś tam swoje frustracje. Słowem - moja intuicja podpowiada już od dłuższego czasu, aby zakończyć tą znajomość. Jednak nadal się waham, bo były też naprawdę fajne momenty w tej znajomości. Ale po prawdzie - nie chce mi się tego ciągnąć, męczy mnie ten człowiek.
Stąd moje pytania:

Czy powinnam zakończyć tą znajomość
Król monet, Król Buław, dociągnięta: X Kielichów

W jaki sposób to zrobić
Królowa Mieczy, Rycerz Kielichów, Papież

O rany, tyle kart dworskich. Ci dwaj Królowie z pierwszego pytania chyba sugerują, żeby działać zdecydowanie i konkretnie, we własnym interesie. Tak, żeby mnie było dobrze. Chyba? 10 Kielichów zinterpretowałam, że przyniesie mi to z powrotem emocjonalną harmonię.

Co do pytania nr 2, to interpretowałabym to jako działanie stanowcze, ale serdeczne no i żeby się zachować jednak w porządku do tej osoby (Papież). Prawdę mówiąc chciałam uciąć kontakt bez tłumaczenia się (bardzo mi zalazł za skórę ten człowiek), ale chyba karty jednak radzą inaczej?
Co myślicie?
Edytor zaawansowany
  • biala_magnolia2018 29.09.19, 17:42
    Karty nie odpowiedziały, czy masz z nim zerwać znajomość czy nie bo sama o tym najlepiej wiesz, co będzie dla ciebie lepsze. Wg mnie pokazały, że jeżeli zerwiesz znajomość, to na Twojej drodze pojawią się nowi dojrzalsi mężczyźni, z którymi będzie możliwy stabilny trwały związek. Najlepiej przeprowadź z nim rzeczowa rozmowę taką na poważnie, bez emocji, nie pokazuj że Ci zależy bo będzie dalej wracał bo prostu powiedz mu, co Cię boli. No i zacznij flirtować z innymi mężczyznami, a w końcu trafisz na swojego
  • crymeariver 30.09.19, 19:48
    Dzięki za odpowiedź. Sęk w tym, że ja nie szukam mężczyzn do związku, a znajomość ta nie dotyczy relacji miłosnej. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale ta relacja od pewnego momentu zaczęła mi ciążyć, ponieważ mocno koliduje z obranymi przeze mnie celami.
    Oprócz tego irytuje mnie też nieprzewidywalność tej osoby. Jest to osoba ponadprzeciętnie inteligentna i zietuzinkowa, zdolna, utalentowana, ale z drugiej strony: bardzo ciężka we współżyciu oraz... toksyczna. Dlatego waham się, bo z jednej strony sądzę, że warto tą osobę znać, a z drugiej - po prostu jestem tą relacją znużona i przytłoczona...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka