Dodaj do ulubionych

czy zostanę zwolniona z pracy?

07.10.19, 20:56
W poprzednim wątku pisałam, że obecnie w mojej firmie ważą się losy projektu, którym głównie się zajmuję i jeśli go zamkną, raczej pracy dla mnie tu już nie będzie, a przynajmniej w obecnym dziale. Dużo wskazuje, że projekt ten nie będzie już rozwijany gdyż jest zbyt kosztowny i mało zyskowny. Decyzja już tuż tuż. Zapytałam kart, czy zostanę zwolniona z tej pracy?:
Odrodzenie, As pucharów, Rycerz pucharów i Cesarzowa z przełożenia.
Dziwne karty wyszły jak na uczucia. Trochę mi pachną ciążą, tak jakby karty mówiły, że nie zostaną zwolniona gdyż zajdę w ciąże? Raczej to nie realne gdyż nawet nie mam partnera do zajścia w ciąże i ani o tym nie myślę, chociaż czas już pogania. A może te karty oznaczają początek nowej drogi zawodowej, chociaż tego jakoś nie czuje, gdyż brak tu monet? Co sądzicie o tych kartach, czy nie odpowiedziały trochę nie na temat?W każdym bądź razie z uwagi na to że wyszły pozytywne, to czy znaczy że cokolwiek nie wymyślą w pracy, to dla mnie to skończy się dobrze?
Obserwuj wątek
  • uhuhana Re: czy zostanę zwolniona z pracy? 12.10.19, 09:17
   Ja bym powiedziala, ze w tej samej firmie zaproponuja ci cos nowego, przesuna, lub zmodyfikuja projekt i bedziesz sie z tym lepiej czula. Daj znac. Jak znajde czas, sama moge postawic ci karty. Puchary wyszly bo moze jestes emocjonalna jesli chodzi o temat ( puchary to nie tylko uczucia damsko meskie, a emocje).
   • mala_mi_2018 Re: czy zostanę zwolniona z pracy? 12.10.19, 10:17
    Dzięki za odpowiedź. Będę wdzięczna za postawienie kart w wolnej chwili, gdyż faktycznie mam chyba zbyt emocjonalny stosunek do tej sprawy, ponadto ostatnio mam pewne problemy z samopoczuciem więc może w ogóle nie powinnam obecnie wyciągać kart, ale ta sprawa nie daje mi normalnie funkcjonować. Moja sytuacja w pracy ostatnio pogorszyło się, szefowa traktuje mnie gorzej niż innych, chociaż staram się coraz więcej więc uznałam to za zwiastun tego, że chce mnie zwolnić z pracy, pod pretekstem zamknięcia mojego projektu. Zwykle u nas w firmie gdy zamyka się projekt, to ludzi albo zwalniają albo, a najlepszym razie przenoszą do innego działu firmy więc czekam jak na szpilkach na decyzję o moim projekcie.
  • biala_magnolia2018 Re: czy zostanę zwolniona z pracy? 14.10.19, 19:05
   Jakaś zmiana na pewno się szykuje, która ostatecznie może wyjść Ci na dobre, gdyż karty pozytywne. Widać jakiś nowy początek, na nowym stanowisku, być może już w innej firmie, ale tego Ci już na 100% nie powiem. Karta Sądu ostatecznego może również oznaczać ostateczne zakończenie obecnego etapu w życiu, zakończenie pracy w tej firmie lub po prostu na tym stanowisku, w połączeniu z asem i cesarzową nową propozycję zawodową, a rycerz pucharów może oznaczać, ze to będzie coś czego zupełnie się nie spodziewasz, jakaś niespodzianka czyli pozytywne wieści zawodowe, które mile Cię zaskoczą.
   • mala_mi_2018 Re: czy zostanę zwolniona z pracy? 14.10.19, 20:31
    Krążą różne plotki, gdyż oprócz ważenie się losów mojego projektu podobno szykują się też zmiany organizacyjne w firmie. Ostatnia jest taka, że moja szefowa chce ustąpić ze stanowiska i wtedy w najlepszym wypadku zostanę przejęta przez nowego szefa, którym ma zostać pracownik naszego działu i wtedy bym otrzymała nowe stanowisko lub obowiązki, jeśli mój projekt nie będzie już rozwijany. Ale jest też opcja, że jeśli to prawda, do nowy szef mnie zwolni w ramach oszczędności budżetowych. Na dwoje babka wróżyła, na pewno dam znać gdy już się coś wyklaruje w temacie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka