Dodaj do ulubionych

Kiedy dostane nastepne zlecenie?

17.10.19, 21:22
Jak wyzej. W innym poscie napisalam, ze otworzylam nowy biznes. Teraz czekam na nastepne zlecenie, ale sezon minal I jest cicho. Wyciagnelam karty: Papiez, Osemka mieczy, czworka monet. Mysle, ze poczekam na zlecenie kilka dni, ale jak juz bedzie, to bedzie dosc duze.
Moze ktos ma jakis komentarz? Napisze, gdy sie zweryfikuje.
Obserwuj wątek
    • kokoryczko Re: Kiedy dostane nastepne zlecenie? 23.10.19, 13:17
      Calość kojarzy mi się z niepewną/zachowaczą postawą, początki.A może i jakiś strach? A wydaje mi się, ze skoro zaczynasz, to moze jeszcze nie rozpracowałaś tego rynku, ciągle szukasz pomysłu? Czy musisz dużo inwestować? Ta 4 monet trochę jakby mówiła, że niechętnie chcesz wiele wydać. Albo jako całość - jeszcze nie czujesz się zbyt pewnie w swojej pozycji..?

Mogę oczywiscie się mylic smile
      • andgie Re: Kiedy dostane nastepne zlecenie? 23.10.19, 16:11
        Kokoryczko, Dzieki za odpowiedz . Dopiero co zaczelam , wiec mam obawy, jak to wszystko pojdzie. Juz zainwestowalam
        Dosc duza kwote I jeszcze troche musze wylozyc. Pracuje w podobnym biznesie od kilku lat, ale w rolach pomocniczych, teraz po raz pierwszy jestem szefowa, dyrektorka. W miedzyczasie otrzymalam nastepne, male zlecenie. Mam nadzieje na nastepne smile
    • krolowa.mieczy Re: Kiedy dostane nastepne zlecenie? 24.10.19, 15:17
      Jestem przekonana, że twoje karty nie odpowiadają na pytanie "kiedy" a mówią o sposobie działania, aby zlecenia otrzymać. Jeśli poruszasz się w kręgu "oklepanym" tzn tylko jedna / dwie firmy, których szefem jest albo ta sama osoba albo osoby podobne do siebie, to z rękawa zleceń raczej nie wyczarują tak szybko. Twoje karty pokazują małą stabilizację czyli działanie / oczekiwanie na zlecenie z dotychczasowego źródła. Nie pokazują ciągu dalszego ani nie dają rady co zrobić, aby zlecenia uzyskać, bo pytanie nie było o to.

--
      Blog QMieczy
      • andgie Re: Kiedy dostane nastepne zlecenie? 24.10.19, 16:01
        Hi Krolowa Mieczy, Dzieki za komentarz. Zadalam pytanie: Kiedy otrzymam nastepne zlecenie. Juz nowe otrzymalam. Ale rozumiem, o czym mowisz. Moze tu chodzi o sposob dzialania. Nalezy dac znac o swoim biznesie mozliwie duzo ludziom I firmom. Aktywnie sie reklamowac?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka