Dodaj do ulubionych

Trudna sytuacja w pracy

25.11.19, 18:42
Czy ktoś życzliwy mógłby spojrzeć na re karty na pytanie co mnie czeka w obecnej pracy?: DIABEŁ, 7 MONET- SŁOŃCE. Obecnie jest coraz gorzej, marze o tym by odejść gdyż moja praca nie jest traktowana poważnie, coraz częściej dają mi odczuć że moja praca jest mniej ważna i że jestem takim pracownikiem rezerwowym, którego się zwalnia gdy firma zwalnia tempo, ale pomimo wysyłania CV nikt nie dzwoni z zaproszeniem na rozmowy sad Myślę, że pierwsza karta doskonale pokazuje toksyczność mojej sytuacji w pracy, iż nie mogę się z tego wyzwolić, szefostwo igra ze mną nie mówi wszystkiego obiecuje wiele, a nie ma zamiaru dotrzymać słowa, jednak muszę się uzbroić w cierpliwość, gdyż nowa oferta pracy może nadejść dopiero latem? Narazie też zwolnienia w tych kartach nie widzę, zapewne będzie ciężko jak jest, ale na moje oko muszę się tu jeszcze kilka miesięcy pomęczyć?
Tu zrodziło mi się drugie pytanie, czy może powinnam zaryzykować i zwolnić się sama, aby mieć więcej czasu na szukanie nowej pracy i nie czekać aż mnie zwolnią gdy stanę się zbędna?: KRÓL MONET, 9 KIELICHÓW, RYCERZ MIECZY. Tu mam problem ze zrozumieniem kart, ale raczej nie radzą zwalniania się gdyż pojawi się w końcu oferta lepszej pracy i powinnam do wszystkiego podejść z rozwagą, nie unosić się emocjami?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka