Dodaj do ulubionych

Rozkład dla relacji :-(((

02.12.19, 08:29
Dzień dobry,
Wczoraj zrobiłam rozkład dla siebie i mężczyzny, którego znam już od roku. Na początku byliśmy tylko bardzo dobrymi znajomymi, potem przyjaciółmi. Właściwie dopiero ostatnio nasza relacja weszła na troszkę „wyższy” poziom. W tej chwili musiał na kilka dni wyjechać, a ja tak się zastanawiam do czego mnie ta relacja doprowadzi. Rok temu rozwiodłam się i dopiero zaczęłam odzyskiwać równowagę. Boję się tej relacji, bo boję się złamanego serca po raz kolejny. To co wyszło mi wczoraj w rozkładzie:
1. Co ma w sercu - król kielichów (dodatkowa - as mieczy)
2. Co myśli - giermek mieczy (dodatkowa - mag)
3. Czy myśli poważnie - 6 mieczy, królowa buław (być może to ja, jestem strzelcem)
4. Czy planuje być razem - 2 buław, gwiazda
5. Czy będziemy razem - 10 kielichów
6. Czy tęsknił podczas tych dni nieobecności - giermek kielichów

1. Wydaje się jakby jednak kochał (tak mówił jeszcze w środę...). Nie wiem co może tu oznaczać as mieczy - jeszcze nie do końca rozgryzłam tę kartę.
2. Myśli i analizuje - jak to miecze, chłodna kalkulacja. Wydaje mi się, ze ta kalkulacja zabija, tłumi uczucia. Chce mieć wszystko pod kontrolą.
3. Królowa buław to mogę być ja bom strzelec z krwi i kości, czyli bulawowa energia. 6 mieczy może być albo początkiem albo końcem - z ta karta tez mam problem, bo nigdy nie wiem czy to zakończenie np. jakiejś relacji czy wejście w nią, rozpoczęcie jej.
4. Wydaje mi się jakby planował, ale może tez wybrał coś innego.
5. Być może.
6. Może trochę tęsknił.

Jest mi strasznie smutno. Jeżeli się nie widzimy albo się nie odzywa to mam w głowie oczywiście najgorsze scenariusze (ze np. już mu się coś odwidziało, odkochał się itp.). Myślałam, ze zaangażowanie w jakaś nowa relację będzie łatwiejsze, a okazało się, ze tak trudno jest mi komuś zaufać, że właściwie od kiedy pozwoliłam sobie na dopuszczenie uczuć do głosu, to tylko się martwię, ze zaraz mnie opuści. Długi czas broniłam się przed tymi uczuciami i nawet powtarzałam mu, ze nic z tego nie będzie. Ale niestety chyba się w nim zakochałam, ale w tej chwili, tak jak napisałam, to bardziej zmartwienie niż dobra wiadomość. 😞 Będę wdzięczna za wszelkie interpretacje i odpowiedzi.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka