Dodaj do ulubionych

Czy to objawy padaczki

11.10.12, 10:17
Syn leczony od 2 lat depakine chrono 500, ostatnio ma dziwne objawy np. chwilowa utrata wzroku, chwilowa utrata słuchu, czy takie rzeczy się zdarzają przy padaczce? Syn ma 12 lat. Bardzo się martwię wizytę mamy dopiero 23 października.
--
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=95724ed38aca7b7ec.png
Edytor zaawansowany
  • kropkaaga 12.10.12, 19:21
    Nie jestem ekspertem, jestem też mamą chorego dziecka. Osobiście się nie spotkałam z przypadkiem chwilowego tracenia wzroku czy słuchu przy padaczce. Wiem tyle, że po Sabrilu może się zdarzyć utrata wzroku.
    Takie zaburzenia jw. koniecznie bym zbadała poprzez rezonans magnetyczny głowy(mózgu).
    Pozdrawiam i życzę zdrowia dla syna.
  • blizniakimg 03.05.13, 09:57
    TO LEC PRYWATNIE DO NEUROLOGA NIE CZEKAJ AŻ TAK DŁUGO
    --
    smile
  • paulinaradwan 12.09.13, 10:43
    Nazywam się Paulina, obecnie mam 23 lata i przechodzę przez to samo co pani syn i też nie potrafię zrozumieć co mi tak naprawdę dolega.Na padaczkę biorę chrono 500 I 300 a do tego mam uszkodzone zastawki w żyłach głębokich w obydwóch nogach ale chodzę,zażywam na to Veneruton forte 60.Mnie tak samo męczą chwilowe utraty wzroku,które trwaja nawet 30 min a czsem 40.Utraty słuchu teżmnie męczą,występują też dziwne dźwięki.Nie wiem co mam robić, dodatkowo mam zawroty głowy ale to żadko.Raz złapało mnie to w szpitalu ale miałam tylko 3 guzy i zostałam normalnie wypisana.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka