24.04.10, 19:57
Co powiedzie o ACANA'nie lamb&rice (jakie ma granulki, czy nadaje się dla shih-tzu). Może wasze psy jedzą inną ACANĘ, napiszcie jaką.
Pozdrawiam :)
Edytor zaawansowany
  • semi-dolce 24.04.10, 21:52
    Tak myslałam, że szukajac "najlepszej karmy" trafisz na acanę :) Cóż, skłąd
    podany na opakowaniu ma świetny. Moje psy jadły - miały biegunke, nie nadawała
    się wcale. Kiedys chciałam którys miot odchować na acanie - to samo: biegunka,
    nie nadawała się. Nie tak dawno mój tz przyniósł do domu worek acany, jednak
    żaden z naszych psów - nawet specjalnie w tym celu przegłodzonych - nie jest
    skłonny tego jeść. Natomiast na forum buldozkowym wszyscy bardzo polecaja i
    zachwalaja acanę jakąś z jabłkiem. Więc wszystko zalezy od psa, kup i wypróbuj,
    inaczej nie dowiesz się, czy twojemu psu ta karma pasuje.
    --
    www.dzikiedzieci.pl/
  • an3czka2 25.04.10, 00:55
    Niezły jest Hills, drogi ale dobry. Moja jest w ogóle na gotowanym jedzeniu, bo
    od początku nie lubi granulatów, ale tą je i royal, ale tylko jak ma kaprys.
  • an3czka2 25.04.10, 00:51
    Ja spróbowałam małej podać ten specyfik z rybą, powąchała i odeszła. Ponoć jest
    niezła ,ale moja nie je i sąsiadów też mały nie je.
  • shih-an 25.04.10, 15:20
    Ja nigdy nie podawałam Acany, bo to karma typu PREMIUM (chyba, że coś się w tej
    kwestii zmieniło, nie wiem, nie śledzę), ale moi znajomi podawali ją jakiś czas
    swoim leonbergerom. Z baaaardzo marnym skutkiem. Włos matowy, biegunki... Ja bym
    nie ryzykowała.
  • gitmajonezxdd 25.04.10, 15:34
    Ja do tej pory spotykałam się z pochlebnymi opiniami o ACANIE. Zaryzykuję. Nie będę płacić za reklamę Royala, bo jakość się pogorszyła.
  • gitmajonezxdd 25.04.10, 15:39
    Shih- an jakie są jeszcze karmy SUPER PREMIUM?
  • shih-an 25.04.10, 15:58
    W tej chwili przychodzą mi do głowy jeszcze: Best Choice, Eukanuba, Husse, Pro
    Formance i Pro Plan (chociaż ten ostatni nie jestem pewna czy nie jest Premium,
    ale to bdb karma). Z dostępnych powszechnie, a tańszych niż Royal jeszcze Nutra
    Nuggets.
    Z kupowanych u weta polecam ANF.
    Nie radzę dawać Ariona i Josery.
  • gitmajonezxdd 25.04.10, 18:21
    Cena dla mnie nie gra roli. Tylko nie lubię płacić dużych pieniędzy za nic. A Orijen? Może ktoś karmi nią pieska? Czy to dobra karma?
  • semi-dolce 25.04.10, 18:26
    No widzisz, a u nas royal sprawdza się świetnie u prawie całej gromady, poza
    budożką.
    --
    www.dzikiedzieci.pl/
  • shih-an 25.04.10, 22:32
    Orijen zapowiadał się dobrze, niestety znam hodowców. którzy spróbowali i są
    bardzo niezadowoleni. Prawdę mówiąc nie pamiętam powodów, ale mogę się dopytać.
    Pamiętam tylko, że odradzałam im tę karmę po przeanalizowaniu składu/ceny.
    Dość szybko przyznali mi rację.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka