u fryzjera... Dodaj do ulubionych

musimy się z Guciem wybrać do fryzjera, co prawda mąż jest na "nie", bo w takich długich włosach on mu się podoba, no ale pielęgnacją psa, to on się już nie zajmuje, tylko ja, ostatnio mam problem żeby rozczesać mu coraz dłuższe włosy, po kąpaniu to przez jakieś 5-6 dni jest ok, a po tym czasie muszę go znowu kąpać, i wcale nie ma włosów do ziemi, tylko takie średniej długości (wyrazy współczucia dla właścicieli długowłosych shih-tzu :) ) więc decyzja zapadła, idziemy się obciąć, tzn skrócić :)

podpowiedzcie tylko, jak to wyglada u fryzjera? mój Gustaw sam nie zostanie, będzie się wyrywał, szczekał itp jak tylko zniknę mu z oczu, z drugiej strony to nawet wolałabym widzieć co Ona (jakby nie było obca baba) z nim wyprawia...

czy mają tam jakieś katalogi?

nie podoba mi się shih-tzu obcięty zbyt krótko więc maszynka odpada, ma być obcięty na ok 5 cm i ma mieć kitkę na głowie, mordeczka też nie za krótko, do tej pory nie znalazłam żadnej fajnej fotki, dzisiaj wieczorem poszperam trochę w necie i jak znajdę to wydrukuję.

mam nadzieję że jak pokażę tej pani fotkę to mi go obetnie tak samo?

ile płaciłyście za psiego fryzjera?

--
==================================================================
bo GIANT to GIANT :D
==================================================================
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.