• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kiedy pierwsze strzyżenie?

• 07.09.11, 20:39
    Pies ma 3 miesiące. Kiedy powinnam go obciąć przed zimą??
    --
    Agnieszka i Ola (26.09.2003)
    JeetKuneDoo
    Edytor zaawansowany
    • 07.09.11, 22:19
      Ile właścicieli tyle zdań...Maylo strzyżony był po raz pierwszy jak miał 5 miesięcy. Koleżanka ze swoją sunią czeka, aż ona ukończy rok..nie wiem tak naprawdę. Podobno zalecił to Jej wet...ale trudno mi w to uwierzyć:-) Maylo skończy niebawem 9 m-cy i dzisiaj strzyżony był po raz trzeci. Ma piękny, gęsty włos który rośnie w zastraszającym tempie czyli nic złego się nie dzieje. Na zimę zostawiamy strzyżenie całości, do poprawki pójdą jedynie łapki i przepiękny pyszczek. Fryzjerki przy okazji "robią" porządek w uszkach i obcinają pazurki. Powodzenia:-))
    • 07.09.11, 22:37
      Ma 3 mieś na razie nie ma potrzeby strzyżenia tylko pielęgnacyjnie obcinać przy odbycie i psiutku
      można też łapki.Jak będą włosy za długie to można nawet zimą obciąć "na szczeniaka"włos 2-3 cm.to też nie zmarznie. Pozdrawiam M.M.
    • 08.09.11, 10:07
      Ja bym się wstrzymała, to maleństwo. Moja pierwszy raz była strzyżona jak miała 8 m-cy, jest z lipca, więc do wiosny poczekałam. Pozdrawiam Ania.
      • 09.09.11, 15:05
        Ja też bym się wstrzymała. Nam pani wet też doradziła by nie strzyc Dżekiego do ukończenia 1 roku (teraz ma 4 mce) i raczej skorzystamy z jej rady. Póki co czeszemy naszego pupilka 3x dziennie i jest ok :)

--
        Pozdrawiam z Dżekim :)

fotoforum.gazeta.pl/u/julka225.html
        • 10.09.11, 09:03
          Mi fryzjerka powiedziała żeby przyjść z Gizmem jak bedzie mial 3 miesiące.... (pies jest z początku lipca) ale tak mi się wydawalo ze to troche za wczesnie, chyba chciala zarobic!
          • 10.09.11, 17:14
            no nie wiem, czy to dobra rada poczekać do roku jak skończy.To wszystko zależy od włosa jak szybko rośnie.
            fredi był 5 raz fryzjera, 1-szy raz chyba około 5- 6m-cy , teraz nie pamiętam dokładnie..
            --
            www.youtube.com/watch?v=xXNORt_utR8

(*)(*)(*)
            • 10.09.11, 21:22
              Zgadzam się z Tobą....mamy nasze milusie codziennie na "oczach" i doprawdy nie wyobrażam sobie aby czekać ze strzyżeniem do roku. Nasz jako 5 m-czny szczeniak był już niemożliwie mocno zarośnięty i pierwsze strzyżonko na tzw: szczeniaka było wręcz niezbędne. Wszystko jednak przed Wami, drodzy właściciele szczeniaczków, sami ocenicie czy jest konieczność strzyżenia.Pozdrawiam:-)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.