maszynka do strzyżenia Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Chciałabym spróbować sama obcinać moje dziewczyny bo jednak koszt obcięcia dwóch jest spory no i Tosia bardzo się boi. Dlatego szukam jakiejś maszynki, która będzie w miarę dobra, ale nie będzie tragicznie droga.

Jakieś propozycje?

Pozdrawiamy
    Ada, Misia i Tosia
    • Ada kochanie znajomi kupili Ostera maszynkę i bardzo chwalą. Obcinają dziewczynkę i chłopaka i wychodzi im to nieźle. Kupowali kilka maszynek i Oster uznali za najlepszą. Sama też o tym myślę, ale tylko w formie podcinania, bo na walkę z Lilą się nie piszę:). U Pani Alicji jest grzeczna więc zostawię to dla niej:), ale lekkie podcięcie, czemu nie, chcę zobaczyć co wyjdzie mi z tego:). U mnie za dwie wyszło tym razem 150zł , ale dlatego że mała była ścinana inaczej, ma dłuższe włoski. Ostera też poleciła mi shih-an która się tym profesjonalnie zajmuje, więc musi być dobra. Tania maszynka to strata pieniędzy. Pozdrawiam Ania.
      • Oj tak, Oster mi się marzy, ale to trochę za duży wydatek bo maszynka plus chociaz dwa ostrza to około 650zl. Jak na jednorazowy wydatek to trochę dużo niestety. Na razie muszę znaleźć cos w granicach 300zł, ale to łatwe nie będzie.
    • Witam!
      Odradzam maszynki w cenie ok. 300 zł. One raczej moga służyć jako pomcnicze, awaryjne.
      Polecam Andisa i Ostera, ale to kwota od 650 zł. Trzeba pamiętać,że do maszynki jest potrzebna oliwka i płyn do czyszczenia ostrzy, czyli dodatkowo 60 zł. Potem zachce się nakładek o różnej długości, bo przecież zimą na krótko nie wypada więc kolejne 150 zł. :)

Mam salonik dla psiaków i osobiście lubię Andisa :) Jest lżejsza od Ostera i lepiej się nią prowadzi. Ale to kwestia gustu.
      Pozdrawiam!
      Justyna
      --
      Moje shih - tzu: Tosia i Mamba :)
      Dzieciaki:Laura Maria- 29 listopada 1999,
      Albert Franciszek- 15 marca 2010
      Mąż? Obecny :)
      • Justynka Fajnie wiedzieć:), może kupię Andisa, skoro jest lżejsza. Pozdrowienia dla dziewczyn od moich małpek, i pozdrawiam ciebie i rodzinkę Ania:).
        • a wiecie może czy jest gdzies możliwośc zakupu na raty? Bo nie mogę sobie pozwolić na jednorazowy tak duży wydatek :(
          • Możecie mnie zbesztać, ale jak mój chłopak ma czas to bierze zwykła maszynkę do strzyżenia dla ludzi i się bawi. Trwa to trochę długo, ale jest tanio i nie powiem aby maluchy wyglądały źle - wręcz przeciwnie bardzo mi się podobają efekty. Przyznam, że po pierwszym razie nie było tak słodko, ale też nas nie było w tamtym okresie stać na coś drogiego, więc ryzyk - fizyk i od roku maszynka hula ;) Obcinanie małej idzie jak po maśle, bo ma dosyć sztywne i proste włoski, natomiast Lucky... cóż ten jest puszysty i trwa to o wiele dłużej, na szczęście jest bardzo cierpliwy a wręcz to lubi, bo się go ciągle dotyka a to taki leniowaty pieszczoch ;) Pozdrawiam
            • Ada nikt cię nie będzie beształ:), bo za co?. Każdy ma swoje zdanie i ma prawo do tego. Ja bym się nie brała za to, choć obcinałam syna prawie całe życie i szło mi nieźle skoro nie narzekał. Lilka to artystka i z nią bym nie ryzykowała przez jej humorki, a Fabia to znowu ma sierści na dwa , lub trzy psy:). Jednak jak bym się brała to dobrą maszynką. Co do rat, to to chyba możliwe, starczy sprawdzić w sklepach z narzędziami do gromingu. W necie też bym sprawdziła, oni też się piszą na raty. Warto sprawdzić:).

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.