08.07.12, 11:03
Jak mi się znowu nie uda to się zabiję:), ale jak coś to zapraszam do galerii:) Ania
Edytor zaawansowany
  • iwona.jg 09.07.12, 08:03
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3159827,2,1,Fabia-tr.html
    pozwoliłam sobie na wklejenie linka
    Jejku jaka Fabcia już duża - podobna do Figla jak siostra ;P

• maria0511 09.07.12, 12:13
    Aniu śliczne te Twoje artystki Lilka przy Fabi to drobiazg, bo Fabcia nadrabia burzą włosów masz co czesać. Buziaczki dla tych ślicznych dziewczynek od Boni Maria
  • an3czka2 09.07.12, 12:41
    Maria kochanie jaka burza, ona jest obcięta:), przed była burza:). P.Alicja obcinała ją prawie 3 godziny, lilę 1,5 godz. Biedna tak się namęczyła, a minęło 2 tygodnie, no może trzy i ta zarasta w zastraszającym tempie:). Pozdrawiam Ania, buziaczki dla Boni:)
  • maria0511 09.07.12, 13:42
    Mam to samo po trzech tygodniach od obcięcia Boni wygląda już tragicznie lubię ją nie tak króciutko ale teraz ciepło więc jest na centymetr ścięta .Nie potrafię zdjęć przesłać wnuczki mnie nie mają czasu nauczyć ha.ha.
    Marta skończyła studia i się wyprowadza do chłopaka do Lublina właśnie się pakuje,Ty masz jeszcze dalej do syna i małego Krzysia ja 450 kilometrów.
    W sobotę było wielkie przyjęcie zjazd całej rodziny a dzisiaj smutno smutno i smutno.
    Pozdrawiam Maria
  • iwona.jg 10.07.12, 08:42
    Wychodzi dobre żywienie ;)
    Mój chłopiec tez zarasta w zastraszającym tempie. Mam wrażenie,że po strzyżeniu ma bardziej lejącą szatę ( możliwe?) A może to efekty suplementacji kwasami omega?
  • an3czka2 10.07.12, 09:27
    Iwonka to chyba bardziej omega, bo moja lila i inne, na ogół twardnieje sierść. To mi się właśnie nie podoba. Mała na szczęście ma nadal miękką, z połyskiem, ale ona maszynki nie poczuła jeszcze. Cięta była nożyczkami, bo nie pozwoliłam na maszynkę:), w obawie aby nie było jak z Lili włosem. Ania:)
  • an3czka2 10.07.12, 09:24
    wierzę że ci ciężko, ja strasznie przeżywam, ale co zrobić, poczekam:). Buziaki Ania.
  • an3czka2 09.07.12, 12:37
    Pisałam ci Iwonko że podobna, teraz i tak wydaje się malutka po obcięciu. Pozdrawiam Ania
  • shih-mo 09.07.12, 18:03
    Śliczne te twoje sunie! U mnie będzie podobne połączenie kolorystyczne, bo Drops czarno-biały a Toffik pewnie wybarwi się jak Lilka.
    A jak razem są w domu to często się bawią ze sobą?
    Śpią razem czy osobno? Bo nie wiem czy mam drugie legowisko od razu kupować.
  • an3czka2 10.07.12, 09:32
    Myślę że Tofik będzie bardziej wyrazisty(uwielbiam wyraziste umaszczenia), na pewno będą się bawić. Moje prawie cały dzień się bawią. Ja legowiska mam dwa, bo śpią osobno. Są za spore na jedno, a tak to mają wygodnie. Na początku mały może się pchać do taty, ale jak urośnie zechce wygody, jak to facet:). Pozdrawiam Ania z dziewczynami.
  • marta13sar 09.07.12, 19:23
    Piękne te Twoje kobietki. Jak tak patrzę na tak ślicznie obcięte psiaczki, to aż mnie chęć nabiera, do zapuszczenia włochów u Amber. Lila bardzo przypomina mi Amber z "długim" włosem, tylko nie potrafi zaakceptować spinki lub gumki. Pozostaje latem krótki cięcie. Pozdrawiam i podziwiam Twoje gwiazdy!
  • cccykoria 09.07.12, 19:46
    śliczne laleczki:)
  • an3czka2 10.07.12, 09:36
    Kurczę jadę z gwiazdami na wczasy pierwszy raz z dwoma. Oby były grzeczne, choć wczoraj lila pierwszy raz od miesiąca ślicznie się bawiła z koleżankami i kolegami na dworku, wyszalały się bardzo:). Może mija jej już ta faza awantur, oby.:) Dzięki za miłe słowa Ania z dziewczynami, pozdrawiamy:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.