Dodaj do ulubionych

Lublin-dobry i tani fryzjer

31.10.12, 14:27
Hej, prośba do osób z Lublina, szukam jakiegos w miare dobrego fryzjera dla mojego futrzaka w miarę przystępnej cenie. Jak ktoś takiego zna to prosze o namier:) z góry dziękuje:)
Obserwuj wątek
    • shih-mo Re: Lublin-dobry i tani fryzjer 31.10.12, 20:07
      Hej, ja tez jestem z Lublina!
      Fryzjera ci nie polecę bo sama strzygę swoje psiaki. Ci u których byłam byli nie za bardzo. Jak będziesz chciała to mogę spróbować ostrzyc ci pieska. Mam swoich stałych klientów shih tzu które strzygę za niewielkie pieniądze (30 zł) ku zadowoleniu właścicieli.
      Jeśli chcesz to zadzwoń 698222571.
      Pozdrawiam
      Monika
      • asia-990 Re: Lublin-dobry i tani fryzjer 01.11.12, 11:54
        Super:) zapisałam sobie Twój numer i na pewno się odezwę tylko jeszcze nie wiem czy się zdecyduje przed zimą czy dopiero na wiosnę.. Bo trochę mi szkoda Zygunia żeby mu zimno nie było, ale z drugiej strony szkoda mi moich palców które ciągle gryzie przy czesaniu:( No i obecnie ma zapalenie spojówek i nie chce mu dodatkowo stresów przyspawać.. W każdym razie napewno się odezwę prędzej czy później z tego nr: 721640825:) Dzieki wielkie i pozdrawiam:) Aśka
        • shih-mo Re: Lublin-dobry i tani fryzjer 01.11.12, 20:52
          Ok! Tylko zaznaczam, że nie jestem profesjonalistką tzn. nie skończyłam jakiegoś kursu groomerskiego, ale raczej wypraktykowałam na moim starszym piesku ; ) Te inne które obcinam to różnych znajomych. Na razie wszyscy zadowoleni. Także jak coś to dzwoń, będziemy próbować : )

Pozdrawiam
      • magounia Re: Lublin-dobry i tani fryzjer 07.11.12, 10:04
        Witam, z możesz zdradzić jaką masz maszynkę? Ja przymierzam się do samodzielnego strzyżenia i nie mogę zdecydować się jaką maszynkę kupić, głównie ze względu na ceny.
        Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
    • grzegorzka92 Re: Lublin-dobry i tani fryzjer 26.01.17, 18:41
      Ja polecam SALON FRYZJERSKI OGRODY FRYZUR MAŁGORZATA MAZUREK
      ul. Droga Męczenników Majdanka 20
      telefon : 505252520
      Polecam kobiety pracujące tam są profesjalistkami, robią taką fryzurę jaką chciałem bez zastanawiania się.
      Nie uczą się fryzjerstwa na twojej głowie, to typowy salon z pasji i doświadczenia.
      Swoją pracę robią dobrze i szybko, ruch nożyczkami jest bajeczny :)
      Miła obsługa, można pogadać o wszystkim.
      Uśmiech na twarzy, przyjemne nastawianie do klienta i bardzo dobre ceny sprawiają że mogę wam polecić ten salon.
      Dobra lokalizacja (czasami są kolejki bo jest taki dobry) stokrotka i biedronka niedaleko.
      W środku poczekalnia z telewizorem (discavery) i toaletą.
      W dni powszechne do 19 też zaleta. Byłem już w trzech innych salonach ale nie byłem tak zadowolony jak tutaj.
      Gorąco polecam :) !!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka