Dodaj do ulubionych

popęd seksualny u rocznej suni?

03.09.14, 23:35
Witam, moja suczka ma skończony początkiem lipca rok, Jest już po dwóch cieczkach. Pierwszą miała jak skończyła pół roku a drugą 6 miesięcy później w swoje 1 urodziny. Przed cieczką często się wylizywała w miejscach intymnych i to wiem, że jest ok. ale teraz już jest po cieczce a ona liże się kilkukrotnie w ciągu dnia i trwa to po ok. 2*3 minuty, nawet w nocy słyszę jak mlaska. A do tego zabiera swój kojec do spania, ciągnie go po pokoju a potem obszczekuje i wygląda tak jak piesek chciałby pokryć suczke. Mam w związku z tym pytanie czy to normalne, że suczki też tak sie zachowują i te lizanie to tak mają . To mój pierwszy piesek i wiem tyle co u niej obserwuję. Nadmienie jeszcze,że mała po drugiej cieczce zmieniła swoj charakter, przestała tak świrować , jest dużo bardziej spokojniejsza a do tego leniuch z niej wielki, uwielbia spać :-) kanapowiec . z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • an3czka2 04.09.14, 19:56
    Aga kochanie wygląda to normalnie. Czasem małe jak nie mogą wyładować swoich emocji w inny sposób, to kopulują z legowiskiem. U nas Lila nie, ale Fabia czasem jak się rozbryka to tak kończy zabawę. Wylizywanie to też norma, ale jak po cieczce trwa to za długo i intensywnie, to sprawdź czy nie ma żadnej wydzieliny z ,,psiochy", bo to mógł by być stan zapalny. Myślę że to jednak nic u małej nie oznacza, po prostu czyściocha mała. Psy też się wylizują i to normalne. Pozdrawiam Ania.
  • agamatik 04.09.14, 21:06
    Dziękuję za szybką odpowiedź. Pierwsze co zrobiłam to właśnie sprawdziłam czy nie ma jakieś wydzieliny. I jest okey. Troszkę może przesadzam z psinką ale ja ją traktuję jak moje trzecie dziecko :-) i jak jej się coś dzieje to od razu to wolę sprawdzić. Pozdrawiam Agnieszka z małym lizusem :-)
  • emersee 05.09.14, 08:20
    Jeśli nie planujesz maluchów w przyszłości proponuję ją wysterylizować. Psy w czasie rui bardzo się męczą nie mogąc zaspokoić swoich potrzeb, którymi kieruje wrodzony instynkt przetrwania gatunku.
    Pozdrawiam
    Karolina
  • an3czka2 05.09.14, 17:01
    Aga kto pyta nie błądzi :). Jak masz problem, zapytaj a my coś zawsze podpowiemy :).
    Pozdrawiam Ania.
  • ib1972 07.09.14, 20:28
    Ja bym też sterylizowała chyba , że sunia wystawowa . Moja sunia była sterylizowana w czerwcu w połowie cyklu tak zalecił vet. Pozdrawiam Iza .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka