Dodaj do ulubionych

Agresywny shi tzu

25.06.18, 18:54
Witajcie miesiąc temu przygarnęliśmy 3letniego shi tzu.Mamy już w domu 12letniego sznaucerka jest łagodny i przyjął psiaka serdecznie.Natomiast shi tzu gryzł naszego ale co się okazało na spacerach jest agresywny gryzie nawet szczeniaki,suczki też nie powachając nawet.Naszego psa już zatolerował ale gdy nie jest po jego myśli też capnie.Mam synka który czasem chciałby się poprzytulać niestety warczy na niego a raz capnął w rączkę.Nie mam zamiaru znosić takiego zachowania zaczynam nie lubić tego psa poprzez jego wredność i agresję okazałam mu dużo serca ale jest niedostępny strasznie.Pani jego poprzednia twierdziła że pies chował się z dziećmi i jest w porządku do innych psiaków okazało się co innego.Może coś poradzicie?Pozdrawiam serdecznie.
Edytor zaawansowany
  • grzalka 29.08.18, 12:39
    Dobry behawiorysta

--
    Prawo Katza - ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.